Reklama

Quark

Zadbaj o prywatność i wymieniaj kryptowaluty stacjonarnie za gotówkę

25 kwietnia 2024 | 14:54

Popularność kryptowalut nieustannie rośnie. Przez lata ich rynek się rozwinął na korzyść inwestorów, jednak prywatność użytkowników i transakcji na tym ucierpiała. Teraz na każdej internetowej platformie wymiany konieczna jest rejestracja i weryfikacja tożsamości klienta. Ponadto giełdy nie gwarantują szybkiego dostępu do oszczędności. Odpowiedzią na te problemy są stacjonarne punkty wymiany.

Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie z kryptowalutami, czy dopiero chciałbyś założyć pierwszy portfel i poznać świat kryptowalut, warto odwiedzić stacjonarny kantor bitcoin.

Stacjonarne kantory kryptowalut pozwalają natychmiastowo zakupić lub sprzedać kryptowaluty za gotówkę, z zachowaniem prywatności. Najstarszą w Polsce stacjonarną siecią kantorów kryptowalut jest sieć Quark, działająca na rynku od 2014 roku. Przez lata ta prowadzona przez ekspertów sieć zdobyła szacunek i uznanie klientów, a co za tym idzie – wymiana kryptowalut w kantorach sieci Quark jest uznawana za jedną z najbezpieczniejszych form wymiany.

Anonimowość i dostępność gotówki

Bitcoin powstał jako odpowiedź na kryzys finansowy z roku 2008, miał stanowić safe haven dla oszczędności i pozwolić na zachowanie anonimowości. Jednak kolejne regulacje AML coraz bardziej ograniczały możliwość pozostania anonimowym w cyfrowym świecie finansów. W przeciwieństwie do giełd krytowalutowych w kantorach sieci Quark przy transakcjach do równowartości 1000 euro nie jest wymagana żadna weryfikacja tożsamości, co pozwala użytkownikom na zachowanie anonimowości.

Stacjonarne kantory kryptowalut stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują szybkiego dostępu do gotówki bez zbędnych formalności czy opóźnień wynikających z konieczności oczekiwania na przelew w przestarzałym, tradycyjnym systemie bankowym.

Bezpieczeństwo transakcji

Giełdy kryptowalut często upadały, a użytkownicy tracili wtedy wszystkie swoje oszczędności. Przechowywanie kryptowalut na giełdach nie jest bezpieczne. Giełdy mogą też, w celu dodatkowej weryfikacji, zablokować konta użytkowników, podobnie jak robią to banki. 

Ponadto przestępcy mogą się włamać na konta na giełdach i ukraść oszczędności użytkowników. Innym zagrożeniem są oszustwa, takie jak fałszywe giełdy czy fałszywe firmy inwestycyjne, których celem jest wyłudzenie jak największej ilości pieniędzy.

W stacjonarnych kantorach sieci Quark wymieniasz kryptowaluty od ręki za gotówkę. Ponadto kryptowaluty kupisz na własny bezpieczny portfel, dzięki czemu nie jesteś narażony na włamania i oszustwa. 

Proces wymiany kryptowalut

Przebieg transakcji w stacjonarnych kantorach jest bardzo prosty i szybki. Klienci mogą przyjść do kantoru z gotówką lub cyfrowym portfelem, a transakcja zostanie zrealizowana w klika minut. Nie ma potrzeby rejestracji ani przechodzenia długotrwałych procedur weryfikacyjnych. Oznacza to, że możesz szybko wrócić do swoich codziennych spraw z kryptowalutami albo gotówką w kieszeni. Dodatkowo, po zrealizowanej transakcji otrzymasz rachunek lub fakturę. 

Dostępne kryptowaluty

Kantory Bitcoin Quark oferują wymianę wielu popularnych kryptowalut, takich jak bitcoin (BTC), ethereum (ETH), USDT (w wersjach TRC20 i ERC20), USDC oraz TRON. Te różnorodne opcje pozwalają klientom na elastyczne zarządzanie swoimi inwestycjami w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji.

Znajdź kantor w swoim mieście

Kantory Bitcoin Quark są idealnym miejscem dla każdego, kto szuka szybkiego, anonimowego i bezpiecznego sposobu na wymianę kryptowalut. Zapraszamy do odwiedzenia naszych lokalizacji w całej Polsce, aby na własne oczy przekonać się o zaletach naszej oferty. Znajdź najbliższy kantor na stronie: https://quark.house

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut