Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut
Strona główna Bitcoin Meetup.Opole.pl #3

Bitcoin Meetup.Opole.pl #3

Zapraszamy do udziału w trzecim opolskim meetupie związanym z walutami cyfrowymi oraz technologią blockchain.

Kiedy? 17 grudnia 2019 17:30-20:00

Gdzie? Studenckie Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego, ul. Katowicka 95

Spotkanie ma charakter edukacyjny. Naszym celem jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy w zakresie rozwoju walut cyfrowych i technologii blockchain, oraz ostrzeganie przed potencjalnymi zagrożeniami.

Wydarzenie jest skierowane dla każdego, niezależnie czy poznałeś już kryptowaluty i technologię blockchain, czy dopiero o nich usłyszałeś.

Agenda

Dlaczego jesteśmy skazani na kryptowaluty?

Kamil Kobak

Pracownik PNT Data Center, wieloletni specjalista we wdrażaniu systemów klasy ERP. Ekspert w dziedzinie baz danych oraz bazpieczeństwa. Od 10 lat administrator systemów Linux. Prywatnie entuzjasta kryptowalut.

Bezpieczeństwo Bitcoin, inwestuj z głową!

Daniel Haczyk

Od 2013 r. właściciel i redaktor naczelny serwisu Cyfrowa Ekonomia. Prezes Blockchain Sp. z o.o. - właściciela kantoru Bitcoin Quark w Opolu. Właściciel BitSky.pl Multimedia. Zawodowo zajmuje się marketingiem i produkcją wideo. Z walutami cyfrowymi związany od 2012 roku.

Prawne plusy i minusy bycia traderem.

Rafał Prabucki

Redaktor działu prawnego serwisu Cyfrowa Ekonomia. Współautor książki „Kryptowaluty. Perspektywa kryminologiczna i kryminalistyczna”. Współpracownik Centrum Prawnych Problemów Techniki i Nowych Technologii. Doktorant na Uniwersytecie Opolskim oraz pracownik dydaktyczny na Wydziale Prawa i Administracji UO.

Partnerzy

Wstęp wolny