Strona główna Wydarzenia

Wydarzenia

Zapraszamy na V Digital Money & Blockchain Forum w Warszawie

Bitcoin i blockchain ominą Polskę?  – oto główne pytanie i kontekst tegorocznego Forum W  trakcie Forum poruszone zostaną  m.in. następujące tematy: Możliwe zastosowania technologii blockchain...

Beer & Bitcoin #19 – relacja z wydarzenia

Dziewiętnaste spotkanie z cyklu odbyło się w klimatycznych wnętrzach Warszawskiego Hackerspace (hackespace.pl) i podobnie jak ostatnio, sala wypełniła się po brzegi.

WIDEO: Beer and bitcoin #18 – relacja z wydarzenia

We wtorek 20 marca odbyło się osiemnaste spotkanie z cyklu Beer & Bitcoin objęte patronatem Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Na spotkanie przybyło około trzydziestu osób, pasjonatów kryptowalut. Zobacz wideo >>

Kryptowaluty na FxCuffs 2018 – Relacja (WIDEO)

Ponad 5000 uczestników i 60 wystawców. Na Expo FxCuffs 2018 w Krakowie zaprezentowały swoje stanowiska firmy z branży inwestycyjnej. W wśród nich znaleźli się przedstawiciele dużych banków, brokerzy, inwestorzy, oraz reprezentanci branży walut cyfrowych - z którymi rozmawialiśmy.

Zapraszamy na Blockchain Tech Congress

Interesujesz się technologią blockchain? Zapraszamy na Blockchain Tech Congress, 27-28 marca w warszawskim Hotelu Westin! My będziemy i przygotujemy dla Was relację. 

Zapraszamy na Expo FxCuffs 2018! Już w najbliższy piątek i sobotę.

Pięć tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz przedstawicieli branży - tak będzie wyglądała czwarta edycja Konferencji, Targów i Gali FxCuffs. Zapraszamy 16-17 marca do ICE Kraków Congress Centre - bądź tam razem z nami, za darmo.

Beer & bitcoin #17 – relacja z wydarzenia

Siedemnasta edycja odbyła się w jednej z sal wykładowych na Uczelni Łazarskiego na warszawskim Mokotowie. Pomimo dużych mrozów przybyło ponad trzydziestu słuchaczy i aż pięciu prelegentów.

Wideo: Relacja z Startups and Fintech Day w Opolu

Eksperci z branży spotkali się 21 lutego w Opolu na seminarium edukacyjnym Startups and Fintech Day. 

Beer & Bitcoin #16 – Anonimowość w świecie kryptowalut

Beer and Bitcoin to cykliczne, darmowe wydarzenie skierowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników kryptowalut. Przeczytaj relację z 16 spotkania >>

Nagrania z CEDP 2017: kryptowaluty w Azji, bańka, piramidy finansowe, prawo

rezentujemy nagrania z Central European Digital Payments 2017. W tym roku była mowa o piramidach finansowych, rozwoju kryptowalut w Azji i bańce Bitcoin, crowdfoundingu, ICO, oraz o kwestiach prawnych.

NAJNOWSZE WPISY