Strona główna Wydarzenia

Wydarzenia

Beer & Bitcoin 20 – kryptowaluty a tradycyjny pieniądz

Tym razem, 12 czerwca zorganizowaliśmy dwudzieste – jubileuszowe wydarzenie z cyklu, tym razem spotkanie miało bardziej kameralny charakter

Zapraszamy na Blockchain NeXt, największą taką konferencję w CEE

21 czerwca 2018 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie miała miejsce pierwsza edycja konferencji Blockchain NeXt.

Zapraszamy na Crypto Future Conference

Już 15 czerwca w Warsaw Trade Tower odbędzie się druga edycja Crypto Future Conference. Wydarzenie charakteryzuje się skondensowaną wiedzą, przekazywaną w ciągu jednego dnia.

Zapraszamy na Blockchain Alliance 23/05/2018

23 maja będzie miało miejsce kolejne spotkanie z serii Blockchain Community Alliance, którego motywem przewodnim będzie wpływ technologii blockchain na różne dziedziny gospodarki, prawa, finansów Polsce i na świecie. Przykłady, koncepcje, aktualne zastosowania.

Zapraszamy na Polski Kongres Bitcoin

Polski Kongres Bitcoin już w najbliższy piątek. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi autor bestsellerów Andreas M. Antonopoulos. Dołącz do wydarzenia!

Nie trzeba płacić PCC – miłośnicy kryptowalut protestowali przed MF

"Chcemy płacić proste podatki od kryptowalut" pod takim hasłem zebrali się przedstawiciele branży walut cyfrowych pod Ministerstwem Finansów. W demonstracji zorganizowanej przez Trading Jam Session wzięło udział kilkaset osób.

Zapraszamy na V Digital Money & Blockchain Forum w Warszawie

Bitcoin i blockchain ominą Polskę?  – oto główne pytanie i kontekst tegorocznego Forum W  trakcie Forum poruszone zostaną  m.in. następujące tematy: Możliwe zastosowania technologii blockchain...

Beer & Bitcoin #19 – relacja z wydarzenia

Dziewiętnaste spotkanie z cyklu odbyło się w klimatycznych wnętrzach Warszawskiego Hackerspace (hackespace.pl) i podobnie jak ostatnio, sala wypełniła się po brzegi.

WIDEO: Beer and bitcoin #18 – relacja z wydarzenia

We wtorek 20 marca odbyło się osiemnaste spotkanie z cyklu Beer & Bitcoin objęte patronatem Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Na spotkanie przybyło około trzydziestu osób, pasjonatów kryptowalut. Zobacz wideo >>

Kryptowaluty na FxCuffs 2018 – Relacja (WIDEO)

Ponad 5000 uczestników i 60 wystawców. Na Expo FxCuffs 2018 w Krakowie zaprezentowały swoje stanowiska firmy z branży inwestycyjnej. W wśród nich znaleźli się przedstawiciele dużych banków, brokerzy, inwestorzy, oraz reprezentanci branży walut cyfrowych - z którymi rozmawialiśmy.

NAJNOWSZE WPISY