Strona główna Wydarzenia

Wydarzenia

Przyszłość technologii blockchain w Polsce.

0
Wszyscy możemy wyraźnie zobaczyć jak imponującego tempa nabrały rewolucje w świecie fintech. Dziś więcej o kongresie Impact Fintech’19.

Beer & Bitcoin # 32 – relacja

0
15 października odbyła się kolejna impreza z cyklu Beer & Bitcoin. Stali bywalcy naszych spotkań wiedzą czego można się po nich spodziewać...

Aktualizacja 24/10/19, Zaorski: X-Trade Brokers mógł oszukiwać klientów

6
Aktualizacja 24.10.2019: XTB zabrał głos w sprawie, poniżej publikujemy oficjalne stanowisko zarządu X-Trade Brokers DM S.A. XTB (X-Trade Brokers DM S.A.) to dom...

Jak tokenizacja usprawnia biznes?

0
Oparte na blockchainie oraz kryptowalutowe projekty zbierają fundusze przy użyciu trzech najpopularniejszych metod. Mowa o ICO, IEO i STO.

Iran reguluje rynek kopania kryptowalut. Podsumowanie Tygodnia #272

1
Iran chce uregulować rynek kopania kryptowalut. Tamtejsze władze odkryły wiele nielegalnych kopalni cyfrowych walut, które korzystały z bardzo taniego prądu w Iranie, by tam wydobywać BTC.

Spotkanie przedstawicieli z sektora kryptowalut w sprawie bezpieczeństwa środków klientów.

2
Drugie spotkanie dotyczące bezpieczeństwa środków klientów w polskich giełdach, kantorach i ogólnie w branży krypto. Omówiona została sytuacja Bitmarketu i tego jak powinny wyglądać regulacje, aby chroniły klientów oraz jak chronione są same środki klientów.

Beer & Bitcoin #30 – relacja

0
Sierpniowy Beer & Bitcoin znowu nietypowy – tym razem bowiem w formie telekonferencji. Połączyliśmy się z Bradym Luo – szefem projektu everiToken...

Zapraszamy na Swiss-Polish Blockchain Symposium – 9 czerwca

0
9 czerwca przy ulicy Mysiej 3 w Warszawie odbędzie się pierwsze wydarzenie "Swiss-Polish Blockchain Symposium".

Kongres Futurologiczny zakończony! Relacja z 5. FPME

2
To był najbardziej niezwykły panel ze wszystkich – takie opinie można było usłyszeć na korytarzu Studenckiego Centrum Kultury w Opolu dwa tygodnie temu.

Beer & Bitcoin #29 – relacja WIDEO

0
Takie samo, a jednak trochę inne – takimi słowami można by podsumować kwietniowe Beer & Bitcoin, które odbyło się jak co miesiąc w Warszawskim Hackerspace.

NAJNOWSZE WPISY