W erze prężnie rozwijającej się cyfrowej rewolucji, pojęcie pieniądza również doświadcza znaczącej ewolucji. Kluczową rolę w tej zmianie odgrywa Fedimint, projekt, który ma zamiar zrewolucjonizować nasze postrzeganie i wykorzystanie walut…

W wywiadzie z Dominikiem Podlaskim, ekspertem branży kryptowalut i analitykiem technicznym giełdy Bitget, przyglądamy się najnowszym trendom i regulacjom, a także dyskutujemy o przyszłości rynku kryptowalut. Czy Bitcoin stanie się…

Smarter Stand-in Processing wykorzystuje sztuczną inteligencję do zmniejszenia liczby odrzuconych transakcji.

FiberPay opracował narzędzie, dzięki któremu instytucje nie będą musiały gromadzić skanów dokumentów tożsamości przy procesie weryfikacji.

Systemy produkcyjne jutra w niczym nie będą przypominały tych scentralizowanych. Decentralizacja zmiania sposób, w jaki postrzegamy świat.

USA musiały wywalczyć sobie niepodległość bronią. Wojna jednak sporo kosztuje. Od 1775 do 1979 roku Kongres zlecił wydrukowanie 229 mln USD.

W III części historii kryzysów gospodarczych opowiadamy o bańce związanej z budową kanałów i kryzysie, który doprowadził do powstania USA.

Pekiński Sąd Internetowy opublikował uzasadnienie do pierwszego swojego wyroku z dowodami zabezpieczonymi z wykorzystaniem Blockchain!

W pierwszej części tego cyklu, opisaliśmy wam pierwsze kryzysu gospodarcze. Dziś podążymy dalej i przyjrzymy się pierwszym krachom giełdowym.

Kryzys gospodarczy spędza sen z powiek większości przedsiębiorców, ekonomistów i polityków. Naszy nowy cykl przybliży Wam historię kryzysów.