Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut
Strona główna Tagi Giełda

Tag: Giełda

Liczba bitomatów rośnie. Podsumowanie tygodnia #340

Obecnie na świecie jest 11 665 bitomatów. Pod koniec 2019 roku istniało ich zaś 6372. Przez blisko rok ich liczba wzrosła o 80 procent.

Społeczność kryptowalut pomaga ofiarom koronawirusa. Podsumowanie tygodnia #299

Społeczność kryptowalut pomaga ofiarom koronawirusa. W momencie, gdy piszemy te słowa, kurs BTC przebił poziom 9 000 USD.

UOKiK uderza w Omegę. Podsumowanie tygodnia #293

Polski UOKiK uderza w Omegę, program poleceń, który jest posądzany przez urząd o bycie piramidą. Podmiot wydał ostrzeżenie konsumenckie.

Jak umiejętnie wybrać najlepszą giełdę Bitcoin?

Nie ma wątpliwości, że poznanie podstawowych zasad handlu Bitcoinem jest niezbędne do rozpoczęcia owocnej przygody z tą kryptowalutą. Równie ważne jest także umiejętne wybranie giełdy, na której mamy zamiar dokonywać transakcji.

Bittrex oskarżony o współpracę z hakerami. Podsumowanie tygodnia #287

Giełda kryptowalut Bittrex jest oskarżona o spore kontrowersje. Ponadto dwóch naukowców oskarża Tether o wywołanie bańki na BTC w 2017 r.

Jak odzyskać środki od Bitmarket.pl? Podsumowanie tygodnia #271

Poprzedni tydzień stał w Polsce pod znakiem upadku giełdy Bitmarket.pl. Jak odzyskać swoje środki?

Giełda BitMarket.pl upada. Jakie są powody?

W nocy z 8 na 9 lipca strona platformy została jednak zawieszona, zaś inwestorzy mogli na niej przeczytać krótki komunikat o końcu działalności firmy.

BitBay zaskakuje nowościami – tryb pro, kantor i nowe coiny

Giełda BitBay wprowadziła szereg nowości takich jak kantor wymiany walut fiat, tryb pro dla zaawansowanych graczy i nowe kryptowaluty.

Rząd i banki zniszczyły innowacyjną branżę. BitBay przenosi się za granicę.

Czy to koniec bitcoina i kryptowalut w Polsce? Jedna z ostatnich firm na naszym rynku, giełda wyceniana na ponad miliard złotych przenosi się na Maltę. Jest to skutek braku dobrej woli, braku regulacji i wojny ze strony banków, które wypowiadają wszystkie umowy firmom z branży kryptowalut.

Giełda Exmo wprowadza cashback – otrzymasz zwrot nawet do 70% prowizji

Giełda Exmo idąc za głosem użytkowników uruchomiła nowy program lojalnościowy "Cashback". W ramach tego programu użytkownicy będą mogli otrzymać od 10 proc. do 70 proc. zwrotu miesięcznej prowizji od dokonywanych na giełdzie transakcji.
- Reklama - Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

NAJNOWSZE WPISY