Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Nowości na polskiej scenie Bitcoin

19 lutego 2015 | 17:03

Wczorajsza informacja o T-Mobile zbiegła się w czasie z innymi ważnymi wydarzeniami na polskiej scenie Bitcoin. Giełda BitBay umożliwiła osobistą weryfikację konta w ich biurze, a w Warszawie stanął pierwszy dwustronny bankomat Bitcoin.

Bitcoinomat

bitcoinomat

Bitomat pozwala zarówno na zakup jak i sprzedaż cyfrowej waluty, jest to pierwsze tego typu urządzenie w naszym kraju. Jak przeczytamy w komunikacie prasowym projekt Bitcoinomat ma na celu stworzenie największej sieci bankomatów Bitcoin w Polsce. Zaledwie trzy miesiące temu pisaliśmy o urządzeniu Lamassu które stanęło w hamburgerowni Bobby Burger. Nowy Bitomat pozwalający na transakcje w obie strony również znajduje się w stolicy, w Five Resteurant przy ulicy Grzybowskiej 5.

Dzięki nam nie trzeba się rejestrować na giełdach, dawać swoich danych, czekać na przelewy. Cały zakup czy sprzedaż w naszych maszynach są natychmiastowe – trzeba mieć tylko portfel Bitcoin, gotówkę i być pełnoletnim

Powiedział  Andrzej Głowicki, właściciel Bitcoinomat.pl. Maszyna w Five Resteurant jest najnowocześniejszym Bitomatem w Polsce, który został wprowadzony przy współpracy z firmą Midgar. Bitcoiny kupimy tam z 5% prowizją.

BitBay

BitBay jest jedną z trzech największych giełd Bitcoin w Polsce. Jej przedstawiciele potrafią zadbać o wygodę użytkowników. Giełda nie miała nigdy problemów z działaniem. Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z supportu online, mailowego oraz telefonicznego. Giełda wprowadziła właśnie kolejne ułatwienie jakim jest weryfikacja osobista w Katowickim biurze. Jak przeczytamy w komunikacie:

BitBay jest obecnie jedną giełdą walut cyfrowych umożliwiającą weryfikację konta podczas osobistej wizyty w siedzibie firmy. Weryfikacja służy potwierdzeniu tożsamości osoby otwierającej konto na giełdzie BitBay. Aby w kilka minut uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności giełdy wystarczy odwiedzić biuro obsługi klienta BitBay z ważnym dowodem osobistym, paszportem lub prawem jazdy.

Biuro Obsługi Klienta mieści się w Katowicach przy ulicy Zacisze 2/6 i jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

bitbay biuro

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut