Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut
Strona główna Tagi Bitbay

Tag: bitbay

“Superwizjer” atakuje BitBay. Podsumowanie tygodnia #321

0
"Superwizjer" TVN opublikował w sobotę reportaż dotyczący polskiej giełdy BitBay. Na reakcję CEO giełdy BItBay nie trzeba było długo czekać.

PSB publikuje list otwarty do władz, TVN24 oraz społeczności kryptowalut w...

0
PSB opublikowało list otwarty do władz, TVN24 oraz społeczności kryptowalut w Polsce. Odwołuje się do reportażu wyemitowanego w programie Superwizjer.

Visa wyemituje cyfrowego dolara? Podsumowanie tygodnia #315

0
W ostatnim tygodniu w świecie blockchaina i kryptowalut wiele działo się zwłaszcza pod kątem cyfrowych walut fiducjarnych.

Zbiórka na walkę z epidemią koronawirusa

0
Giełda BitBay postanowiła wesprzeć służbę zdrowia w walce z pandemią i uruchomiła stronę zbiórki na rzecz wsparcia w walce z COVID-19.

BitBay zmienia siedzibę. Podsumowanie tygodnia #285

6
BitBay przeprowadza się do Estonii, gdzie spółka Pinewood Estonia OÜ, która zarządza giełdą, uzyskała dwie licencje na prowadzenie giełdy.

Polski rząd i banki przeciwne innowacjom – niszczą branżę krypto

0
Skuteczne i proste regulacje zawsze przyciągają wielu inwestorów, a same inwestycje w kryptowaluty nie znają granic. Dla kraju są to potencjalne setki...

Bitcoinowa Zbiórka dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie

11
BitBay po raz kolejny pomaga! Tym razem giełda prowadzi zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, które działa już od ponad 40 lat.

Petro w Wenezueli, Bitcoiny w Turcji – Informacje Tygodnia

59
News 18+, Petro uratuje Wenezuelską gospodarkę? Obywatele Turcji nie chcą liry, chcą bitcoinów! Węgry nie do końca przyjazne kryptowalutom >>

BitBay zaskakuje nowościami – tryb pro, kantor i nowe coiny

66
Giełda BitBay wprowadziła szereg nowości takich jak kantor wymiany walut fiat, tryb pro dla zaawansowanych graczy i nowe kryptowaluty.

Rząd i banki zniszczyły innowacyjną branżę. BitBay przenosi się za granicę.

76
Czy to koniec bitcoina i kryptowalut w Polsce? Jedna z ostatnich firm na naszym rynku, giełda wyceniana na ponad miliard złotych przenosi się na Maltę. Jest to skutek braku dobrej woli, braku regulacji i wojny ze strony banków, które wypowiadają wszystkie umowy firmom z branży kryptowalut.
- Reklama - bitcoinopole
- Reklama - Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut