Reklama

Quark

Międzynarodowa giełda kryptowalut EXMO oficjalnie wchodzi na polski rynek

W grudniu na polskim rynku pojawi się nowa giełda kryptowalut o globalnym zasięgu i angielskich korzeniach pod nazwą EXMO.

4 grudnia 2017 | 10:19

W grudniu na polskim rynku pojawi się nowa giełda kryptowalut o globalnym zasięgu i angielskich korzeniach pod nazwą EXMO. Z myślą o polskich użytkownikach została uruchomiona spersonalizowana polska wersja językowa serwisu. Ponadto, na portalu pojawiła się opcja zakupu i sprzedaży bitcoinów bezpośrednio za złotówki.

Platforma EXMO została założona w 2014 roku przez deweloperów z Tajlandii, Hiszpanii i Rosji, przy ścisłej współpracy z doradcami finansowymi z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Litwy i Singapuru.

Według oficjalnego rankingu bitcoinity.org, EXMO znajduje się na 10 miejscu wśród światowych giełd Bitcoin względem wielkości. Została ona także wyróżniona przez polski portal kryptomag.pl jako jedna z najlepszych giełd 2017 roku. Obecnie ponad 700 tysięcy użytkowników na całym świecie korzysta z platformy EXMO i liczba ta cały czas rośnie.

W odróżnieniu od wielu innych giełd, platformia EXMO oferuje możliwość handlu na czterdziestu parach walutowych, w tym z polskim złotym, czyli BTC/PLN oraz ETH/PLN. Dla zarejestrowanych użytkowników opcja ta jest dostępna w zakładce “Licytacje”.

Aby otworzyć przed polskim odbiorcą proste i bezpieczne sposoby na zakup bitcoinów uruchomiliśmy na naszej platformie możliwość handlu z użyciem polskich złotych – mówi Ivan Petukhovsky, współzałożyciel giełdy EXMO. – Naszym głównym priorytetem jest świadczenie wysokiej jakości usług oraz zapewnienie bezpieczeństwa. Giełda EXMO to unikatowa kryptowalutowa społeczność, która pozwala inwestować w cyfrowe złoto z dowolnego miejsca na świecie.

Od momentu założenia w 2014 roku, giełda EXMO dynamicznie się rozwinęła, o czym świadczy m. in. sześciokrotny wzrost liczb przeprowadzanych transakcji, dodanie popularne metody płatności (DotPay, Payza, MoneyPolo, CryptoCapital, Wire Transfer), przeprojektowanie na nowoczesny wygląd strony internetowej, która jest dostępna w 11 językach.

Jesteśmy pewni, że polski odbiorca doceni uniwersalność naszej giełdy, która oferuje wszystkie możliwe usługi związane z kryptowalutami i spełnia najwyższe standardy świadczenia usług wymiany i przechowywania wirtualnej waluty – dodaje Ivan Petukhovsky.

Więcej informacji na temat giełdy EXMO można znaleźć na oficjalnej stronie w zakładce „Aktualności”, jak również na pośrednictwem Telegrama, Facebooka, oraz Twittera.

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut