Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Agata Fit, Head of Community Relations, opowiada o rozwoju Zonda Crypto na Konferencji Wall Street w Karpaczu. Firma, wcześniej znana jako BitBay, skupia się na innowacjach, ekspansji i bezpieczeństwie użytkowników.…

Wywiad z Frankiem z giełdy Cube - innowacyjnej platformy kryptowalut, zapewniającej bezpieczeństwo i zaawansowane narzędzia handlowe. Cube aktywnie wspiera społeczność kryptowalut w Polsce i oferuje bezpłatne, zaawansowane portfele. Obejrzyj wywiad…

W najnowszym wywiadzie z panią Katarzyną Wabik, prezesem Binance Polska, odkrywamy fascynujący świat kryptowalut i technologii blockchain.

Czytaj wywiad z Dominikiem Podlaskim, ekspertem z giełdy Bitget, analizującym trendy i regulacje w rynku kryptowalut. Omówienie upadku FTX i wpływu na rynek. Perspektywy Bitcoin jako cyfrowego złota i rola…

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Katarzyną Wabik, Country Managerem dla Polski w Binance – wiodącej platformie kryptowalutowej. Omówione są tematy związane z regulacjami, bezpieczeństwem funduszy oraz monitorowaniem transakcji. W artykule…

Giełda kryptowalut BTCDuke, która reklamuje się jako jedyna giełda w Polsce które korzysta z sieci Lightning Network, znalazła się na celowniku Komisji Nadzoru Finansowego.

PSB opublikowało list otwarty do władz, TVN24 oraz społeczności kryptowalut w Polsce. Odwołuje się do reportażu wyemitowanego w programie Superwizjer.

W pierwszej części tego cyklu, opisaliśmy wam pierwsze kryzysu gospodarcze. Dziś podążymy dalej i przyjrzymy się pierwszym krachom giełdowym.

W nocy z 8 na 9 lipca strona platformy została jednak zawieszona, zaś inwestorzy mogli na niej przeczytać krótki komunikat o końcu działalności firmy.

rywatność, bezpieczeństwo, niezależność od rządu – zdecentralizowane giełdy są bardziej zaawansowane niż ich tradycyjne, ale mniej popularne.