Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

EXMO znosi zasadę weryfikacji konta dla posiadaczy kart Visa i MasterCard

Dla wygody nowych użytkowników została także zniesiona zasada weryfikacji tożsamości i karty płatniczej podczas zakładanie konta.  

4 kwietnia 2018 | 11:36

Międzynarodowa giełda do wymiany kryptowalut EXMO uruchomiła nową usługę, dzięki której posiadaczy kart Visa oraz MasterCard będą mogli jeszcze szybciej niż dotąd dokonywać wpłaty na własne konto EXMO. Dla wygody nowych użytkowników została także zniesiona zasada weryfikacji tożsamości i karty płatniczej podczas zakładanie konta.  

Możliwość zasilania konta bez konieczności dokonania weryfikacji będzie dostępna dla wszystkich użytkowników posiadających karty Visa lub MasterCard w polskich złotych, dolarach amerykańskich czy euro.

Korzystanie z wymienionych systemów kart płatniczych daje liczne korzyści dla aktywnych, jak również początkujących traderów giełdy EXMO. Warto wspomnieć między innymi o braku dodatkowych weryfikacji oraz błyskawicznych wpłatach. Ponadto, od momentu założenia twórczy giełdy kładą nacisk na bezpieczeństwo transakcji oraz wygodę użytkownika, który do dyspozycji dostaje wiele narzędzi ułatwiających start z inwestycją.

– Nasz zespół dokłada wszelkich starań w celu poprawy jakości świadczących usług dla aktywnych użytkowników giełdy EXMO, ponieważ budujemy unikatową kryptowalutową społeczność, która w przyszłości pozwoli inwestować w cyfrowe złoto z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto, jesteśmy przekonani, iż uruchomienie możliwości dokonywania wpłat za pomocą Visa i MasterCard pozytywnie przyczyni się do wzrostu liczby aktywnych handlowców, – zauważa współzałożyciel platformy EXMO Ivan Petukhovski.

Giełda EXMO cały czas się rozwija i zapowiada w najbliższej przyszłości rozszerzenie listy możliwych wariantów dokonania wpłat na firmowe konto.

Aktualne informacje dotyczące istotnych zmian zachodzących na Giełdzie można znaleźć na oficjalnej stronie w zakładceAktualności”, jak również na pośrednictwem Telegrama, Facebooka, oraz Twittera.  Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na Youtube.

Informacja o EXMO:

Obecnie prawie 1 mln. giełdowych graczy na całym świecie korzysta z EXMO. Według oficjalnego rankingu bitcoinity.org, giełda znajduje się na 10 miejscu wśród światowych giełd Bitcoin względem wielkości.

Warto przypomnieć, iż z początkiem grudnia giełda EXMO jest oficjalnie obecna na polskim rynku. Na platformie pojawiła się opcja handlu na ponad czterdziestu parach walutowych, w tym z polskim złotym (PL), czyli BTC/PLN oraz ETH/PLN. Wejściu na rodzimy rynek towarzyszyło też przetłumaczenie strony i bazy wiedzy na polski. 

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut