Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Wykorzystanie technologii blockchain na siłowni

O możliwościach wykorzystania blockchaina mówi się naprawdę wiele, a samych zastosowań technologii jest w zasadzie niezliczona ilość. 

13 grudnia 2019 | 12:00

O innowacyjności i możliwościach wykorzystania technologii łańcucha bloków mówi się ostatnio naprawdę wiele. Samych zastosowań technologii jest w zasadzie niezliczona ilość. 

Bartłomiej Świercz reprezentuje spółkę Podioom Sp. z o. o. oraz jest właścicielem platformy https://podioom.net/, która zamierza wprowadzić blockchain do swoich usług.

Podioom to platforma SaaS, która dba o relację między trenerem a trenującym. Więcej o tym, do czego służy i w jaki sposób można ją wykorzystać, mówił dla Cyfrowej Ekonomii jej właściciel, Bartłomiej Świercz:

“Z punktu widzenia trenera, jesteśmy asystentem, który ma go odciążyć ze wszystkich działań nie związanych bezpośrednio  z prowadzeniem treningu. Natomiast z punktu widzenia trenującego jesteśmy platformą, na której łatwo można znaleźć trenera. Łatwo też jest umówić się z trenerem personalnym. Dodatkowo ma się gwarancję, że nasz personel został zweryfikowany.”

Wykorzystanie technologii blockchain

Właściciel spółki mówił o rozwojowej fazie projektu, którego celem jest zbudowanie platformy w oparciu o blockchain. Platforma weryfikuje nawiązywanie kontraktu, czyli umowy pomiędzy trenerem a trenującym. Docelowo ma pozwolić na wprowadzenie dedykowanych ubezpieczeń, czy produktów ubezpieczeniowych, które obejmą trenerów w formie odpowiedzialności cywilnej wobec trenującego.

W przyszłości produkty ubezpieczeniowe mają również objąć trenujących po to, żeby pozwolić im na otrzymywanie spersonalizowanych ubezpieczeń, które tak naprawdę będą bonusem i mają nagradzać aktywność fizyczną w postaci niższej ceny za ubezpieczenie. 

Podioom to nie tylko platforma, która profesjonalizuje rynek usług trenerskich oraz rehabilitacji, ale również aplikacje:

– podioom PRO dla trenerów personalnych,
– podioom dla wszystkich trenujących lub chcących rozpocząć trening.

Aplikacja podioom PRO to dla każdego trenera personalnego przede wszystkim oszczędność czasu. Dzięki modułom kalendarza, CRM i automatycznej rezerwacji treningów, trener oszczędza co najmniej 1 godzinę dziennie.

Natomiast, aplikacja podioom daje możliwość treningu z profesjonalnym trenerem personalnym dla każdego ćwiczącego. 

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut