Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut
Strona główna Tagi Technologia

Tag: Technologia

Eksperci z całego świata o trendach w IT. Rusza Infoshare 2020!

Infoshare to największa konferencja technologiczna w regionie CEE, tworząca ekosystem łączący nowe technologie z biznesem. Co roku biorą w niej udział tysiące uczestników: startuperzy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy.

Visa wykorzysta głębokie uczenie w czasie rzeczywistym do usprawnienia procesów przetwarzania...

Smarter Stand-in Processing wykorzystuje sztuczną inteligencję do zmniejszenia liczby odrzuconych transakcji.

Rosja ponownie atakuje rynek BTC. Podsumowanie tygodnia #330

Witryna BestChange.ru - popularny agregator około 400 giełd kryptowalut został zablokowany ze względu na wzmianki o kryptowalutach.

Konferencja Infoshare Online 2020

Infoshare to największa technologiczna konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się online. 

Wielka urodzinowa promocja – dołącz do grona inwestorów SII

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zrzesza ponad 15 tysięcy inwestorów. Obecnie trwa wielka urodzinowa promocja członkostwa. Zapraszamy!

Nicolas Cary o obecnej sytuacji na rynku i prognozach na 2020...

W wywiadzie Nicolas Cary mówił o zmianach w technologii, rosnącym zainteresowaniu branżą oraz swoim nowym projekcie - cyfrowym złocie.

Wykorzystanie technologii blockchain na siłowni

O możliwościach wykorzystania blockchaina mówi się naprawdę wiele, a samych zastosowań technologii jest w zasadzie niezliczona ilość. 

Digital Revolution – Inteligentne miasta: Dubaj [wideo]

Sama koncepcja „smart cities” opiera się na połączeniu sił przez nowoczesne rozwiązania takie jak m.in.: Internet Rzeczy, odnawialne źródła energii, samochody autonomiczne czy Blockchain.

Bitcoin i Blockchain #2 – Konsultacje w Sejmie RP

W odcinku: konsultacje społeczne w Sejmie, powiemy też o nowościach technologicznych i o działaniach dużych instytucji finansowych i technologicznych.

Nie przekonuj do BTC rodziców, nie zrozumieją [wideo]

Jeremy Gardner jest założycielem College Cryptocurrency Network - organizacji non profit zrzeszającej studentów. Zanim jednak zrozumiał potencjał cyfrowych walut nie był tak optymistyczny, podobnie...

NAJNOWSZE WPISY

- Reklama - bitcoinwarszawa
- Reklama - Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut