Strona główna Tagi Praktyczne wykorzystanie technologii blockchain

Tag: praktyczne wykorzystanie technologii blockchain

Technologia Blockchain wykorzystywana w zdalnych zgromadzeniach

0
Jak korzystać z nowych technologii przeprowadzając zdalne posiedzenia rady czy zarządu i sprawić, by były bezpieczne i skuteczne prawnie? 

Rozproszona produkcja zoptymalizuje łańcuch dostaw

1
Systemy produkcyjne jutra w niczym nie będą przypominały tych scentralizowanych. Decentralizacja zmiania sposób, w jaki postrzegamy świat.

Czy brakuje nam rodzimych ekspertów w kwestii wykorzystania technologii Blockchain?

1
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa podpisał z blockchainową firmą nChain Limited porozumienie w sprawie paszportyzacji żywności.

Pentagon analizował użycie BTC w czasie rebelii. Podsumowanie tygodnia #318

2
Pentagon przygotował grę. Jej motywem był bunt osób młodych oraz pokolenie Z, rozpoczynające rebelię. Wygranych nagradza się w Bitcoinach.

Senat USA będzie głosował za pomocą blockchaina? Podsumowanie tygodnia #313

0
Pandemia koronawirusa uwalnia niejako potencjał niektórych nowych technologii. Możliwe, że Senat USA już wkrótce zagłosuje za pomocą blockchaina.

Pekiński Sąd Internetowy stawia na LegalTech z Blockchain!

0
Pekiński Sąd Internetowy opublikował uzasadnienie do pierwszego swojego wyroku z dowodami zabezpieczonymi z wykorzystaniem Blockchain!

List otwarty IGBiNT do Prezydenta i Premiera w sprawie obecnej sytuacji...

0
Zarząd Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii w liście do Premiera i Prezydenta apeluje o wsparcie regulacyjne na rzecz gospodarki.

Blockchain Girls w Warszawie

0
Blockchain Girls to meetupy w formie swobodnych spotkań mające na celu edukację kobiet w zakresie technologii blockchain oraz kryptowalut.

Wykorzystanie technologii blockchain na siłowni

0
O możliwościach wykorzystania blockchaina mówi się naprawdę wiele, a samych zastosowań technologii jest w zasadzie niezliczona ilość. 

Jak wykorzystać potencjał blockchaina Ethereum?

0
Firmy mają trudność z odpowiednim dostosowaniem technologii blockchain i użyciem jej w swojej branży, tak aby dawała maksymalne korzyści.

NAJNOWSZE WPISY