Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut
Strona główna Tagi Blockchain

Tag: Blockchain

Nowy Jork będzie miał covidowe paszporty oparte na blockchainie. Podsumowanie tygodnia...

Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo ogłosił, że na rynku pojawią się paszporty szczepień na COVID-19. Będą oparte na technologii blockchain.

Najwięksi inwestują w Bitcoina. Podsumowanie tygodnia #354

Yahoo w swoim nowym artykule podaje zaskakujące wieści. Cointerpoint Global bada, czy Bitcoin byłby odpowiednią opcją dla jej inwestorów.

Tesla zainwestowała w BTC. Podsumowanie tygodnia #353

Tesla kupiła BTC o wartości 1,5 mld dolarów. Wiele wskazuje, że to początek nowego trendu - duże firmy najpewniej zaczną kupować kryptowaluty.

Programista Ethereum przed ławą przysięgłych. Podsumowanie tygodnia #352

Powraca temat Virgila Griffitha. To programista i członek Fundacji Ethereum, oskarżony przez władze USA o współpracę z rządem Korei Płn.

Davos debatuje o kryptowalutach. Podsumowanie tygodnia #351

W minionym tygodniu poznaliśmy szczegóły obecnego szczytu w Davos. Światowe Forum Ekonomiczne ma debatować m.in. o kryptowaluach.

Polski rząd chce krypto-regulacji. Podsumowanie tygodnia #350

UKNF pracuje nad propozycją zmian regulacyjnych, które pozwolą na wprowadzenie minimalnego poziomu ochrony klientów oraz rynku finansowego. 

Technologia Blockchain wykorzystywana w zdalnych zgromadzeniach

Jak korzystać z nowych technologii przeprowadzając zdalne posiedzenia rady czy zarządu i sprawić, by były bezpieczne i skuteczne prawnie? 

Ripple ma kłopoty. Podsumowanie tygodnia #347

Ripple Labs ma poważne kłopoty. SEC twierdzi, że firma zorganizowała niezarejestrowaną ofertę papierów wartościowych dot. aktywów cyfrowych.

Kolejna giełda kryptowalut padła ofiarą hakerów. Podsumowanie #346

Exmo, giełda krypto z Wielkiej Brytanii, stała się ofiarą hakerów. Platforma straciła 5 proc. aktywów, znajdujących się w jej portfelach.

Szwecja z e-koroną. Podsumowanie tygodnia #345

Szwedzki minister ds. rynków finansowych Per Bolund oświadczył właśnie, że Kopenhaga rozpoczęła już prace nad wyemitowaniem e-korony.

NAJNOWSZE WPISY

- Reklama - bitcoinwarszawa
- Reklama - Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut