Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Tecra Space – blockchainowa platforma crowdfundingowa

Tecra Space to innowacyjna platforma, gdzie można zgłaszać pomysły na projekty i startupy oraz rozpocząć zbieranie funduszy na ich realizację.

Infoshare2020: Piotr Konieczny – techniki pozyskiwania informacji i bezpieczeństwo w sieci

Posłuchaj wywiadu z Piotrem Koniecznym na temat pozyskiwania informacji i bezpieczeństwie w sieci, kryptowalutach i nie tylko... @infoshare

Cyborgi – zagrożenie czy szansa? Wywiad z Robertem Reiner prelegentem Infoshare 2020 Online.

Najnowsze trendy technologiczne, startupy, innowacje, wyzwania biznesu w czasach pandemii. To wszystko podczas Infoshare 2020 Online. Największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej w formacie online, transmitowanym na cały świat z Gdańska potrwa 6 dni...

Wywiad: Technologia Blockchain w sądownictwie na przykładzie SimpleChain

SimpleChain to otwarta struktura, promująca rozproszoną gospodarkę cyfrową. Publikujemy wywiad z Leo Yu, członkiem założycielem SimpleChain. 

Czy brakuje nam rodzimych ekspertów w kwestii wykorzystania technologii Blockchain?

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa podpisał z blockchainową firmą nChain Limited porozumienie w sprawie paszportyzacji żywności.

Doradca podatkowy o wizji zwolnienia z PCC – wywiad

Tarcza antykryzysowa 2.0 (czy też 1.1.) została już uchwalona przez Sejm. Na szczęście, nie wykreślono z niej postanowień o zwolnieniu z PCC transakcji kryptowalutowych.

Przejęcie grupy Bitcoin Polska przez CoinCasso

Największa grupa polska o tematyce kryptowalut - Bitcoin Polska z ponad 30 tysiącami ludzi została przejęta przez grupę CoinCasso.

“Wzrośnie bezrobocie i inflacja, spadnie PKB” – wywiad z Prof. Krzysztofem Piechem

10 marca zaczął się wielkimi spadkami na rynku ropy naftowej. Spowodowało to również spadki na tradycyjnym rynku papierów wartościowych.

Programista Blockchain zawodem przyszłości?

Na pytania o przyszłość technologii blockchain oraz zapotrzebowanie na specjalistów, odpowiedział Tomasz Gęsior, Blockchain Developer w SDA.

Uwaga SCAM! UOKiK ostrzega przed Omega Best

W wywiadzie dla Cyfrowej Ekonomii, Rafał Kiełbus opowiada o projekcie Omega Best, przed którym już nie raz ostrzegał polski UOKiK.