Pozyskiwanie ciepła z koparek kryptowalut – tym właśnie zajmuje się Pracownia Nowych Technologii. Jest to spora innowacja w zakresie kryptogórnictwa.

Podczas Cryptocurrency World Expo, prezes Pracowni Szczepan Bentyn zaprezentował przed naszą kamerą pierwszy prototyp koparki zanurzonej w płynie niskowrzącym . Jest to Antminer podkręcony aż o 30% z 13.5TH/s do około 18TH/s. Pozwala on zaoszczędzić nawet 90% energii potrzebnej na chłodzenie koparki i przekazać zaoszczędzoną energię w dowolne miejsce w postaci energii cieplnej

chcemy budować takie kontenery, które będą miały moc około 1MW – mówi Bentyn. Obok takiego kontenera miałyby stanąć turbiny wiatrowe – w ten sposób chcemy uratować planetę ziemia przed globalnym ociepleniem.

Wystaw się na giełdę!

Kolejną z działalności prowadzonych przez Szczepana jest ‘Personal Tokens’. Projekt umożliwia każdemu wygenerowanie tokenów na blockchainie. Przykładem takich tokenów są wygenerowane przez Szczepana Bentyncoiny, których kapitalizacja przekracza 13 milionów złotych – może chciałbyś wiedzieć ile jesteś wart? Wystaw się na giełdę – mówi Bentyn.

Dzięki technologii blockchain dosłownie każdy może wejść na giełdę, nie trzeba przy tym mieć dużej firmy – zwykły człowiek może wejść dzisiaj na giełdę z wartością jaką prezentuje – mówi Szczepan.

Zachęcamy do zobaczenia kanału Szczepana na YouTube i subskrybcji: https://www.youtube.com/user/szanow/

82 KOMENTARZE

  1. Teraz prawie dwa lata później widać, jak przyszłościowo Bentyn myślał, blockchain staje się coraz popularniejszy, a technologia wykorzystywana. To tylko pokazuje jak innowacyjnie podchodzi do tematu, teraz tylko czekać na kolejne świetne pomysły!

  2. Teraz prawie dwa lata później widać, jak przyszłościowo Bentyn myślał, blockchain staje się coraz popularniejszy, a technologia wykorzystywana. To tylko pokazuje jak innowacyjnie podchodzi do tematu, teraz tylko czekać na kolejne świetne pomysły!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj