W kwietniu mijają dwa lata od spotkania inicjującego założenie Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii. Obecnie jest możliwość dołączenia do członków Izby, poprzez złożenie deklaracji. Więcej informacji znajdziecie Państwo poniżej.

Jak możemy przeczytać na stronie https://igbint.pl/ Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii reprezentuje interesy swoich członków w szczególności wobec organów władzy publicznej, np. Krajowej Administracji Skarbowej, Komisji Nadzoru Finansowego oraz banków i innych instytucji płatniczych. Jednym z priorytetów IGBiNT jest promowanie dobrych praktyk w biznesie, kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki. 

Kwarantanna z BTC

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie, zapraszamy na Kwarantanne z BTC, gdzie dziś od godziny 13, będzie można posłuchać rozmowy z Robertem Wojciechowskim – CEO Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii. 

Działania Izby

Robert Wojciechowski – prezes i założyciel IGBiNT, ekspert w dziedzinie marketingu strategicznego i zarządzania w różnych sektorach przemysłu, mówił o działaniach Izby:

“Już w kwietniu mijają dwa lata od spotkania inicjującego założenie Izby. Izbę założyło lub później dołączyło do niej ponad 160 firm. Do dziś Izba stworzyła pierwszy w Europie i drugi na świecie Sąd Arbitrażowy z międzynarodowym składem arbitrów. Izba poprzez swoich członków aktywnie działa na rzecz rozwoju rynku Blockchain I walut cyfrowych”. 

Jak podkreśla Robert Wojciechowski – “W ostatnim tygodniu zarząd Izby mocno wspierany przez swoich członków przygotował i wysłał pisma z konkretnymi propozycjami wsparcia dla pracodawców w dobie rozprzestrzeniania się koronawirusa, ale i po tym okresie. Członkowie izby w pismach skierowanych między innymi do Prezydenta Andrzeja Dudy  i Premiera Mateusza Morawieckiego wskazali, w jaki sposób technologia Blockchain i waluty cyfrowe mogą szybko odbudować ekonomię polski po pandemii”.

Treść pisma jest dostępna tutaj.

Deklaracja

“Izba wspiera także poszkodowanych w sprawie Bitmarketu. Zarząd IGBiNT przygotował między innymi wzory dokumentów pozwalające na zgłaszanie spraw do prokuratury. Liczba członków Izby ciągle rośnie, zapraszamy wszystkich do dołączenia“. – dla Cyfrowej Ekonomii mówił Robert Wojciechowski. 

Tutaj znajdziecie Państwo odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.