Reklama

Quark

Kwarantanna z Bitcoinem: dołącz do IGBiNT

W kwietniu mijają dwa lata od spotkania inicjującego założenie IGBiNT. Teraz, poprzez złożenie deklaracji, jest możliwość dołączenia do Izby.

28 marca 2020 | 13:31

W kwietniu mijają dwa lata od spotkania inicjującego założenie Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii. Obecnie jest możliwość dołączenia do członków Izby, poprzez złożenie deklaracji. Więcej informacji znajdziecie Państwo poniżej.

Jak możemy przeczytać na stronie https://igbint.pl/ Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii reprezentuje interesy swoich członków w szczególności wobec organów władzy publicznej, np. Krajowej Administracji Skarbowej, Komisji Nadzoru Finansowego oraz banków i innych instytucji płatniczych. Jednym z priorytetów IGBiNT jest promowanie dobrych praktyk w biznesie, kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki. 

Kwarantanna z BTC

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie, zapraszamy na Kwarantanne z BTC, gdzie dziś od godziny 13, będzie można posłuchać rozmowy z Robertem Wojciechowskim – CEO Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii. 

Działania Izby

Robert Wojciechowski – prezes i założyciel IGBiNT, ekspert w dziedzinie marketingu strategicznego i zarządzania w różnych sektorach przemysłu, mówił o działaniach Izby:

“Już w kwietniu mijają dwa lata od spotkania inicjującego założenie Izby. Izbę założyło lub później dołączyło do niej ponad 160 firm. Do dziś Izba stworzyła pierwszy w Europie i drugi na świecie Sąd Arbitrażowy z międzynarodowym składem arbitrów. Izba poprzez swoich członków aktywnie działa na rzecz rozwoju rynku Blockchain I walut cyfrowych”. 

Jak podkreśla Robert Wojciechowski – “W ostatnim tygodniu zarząd Izby mocno wspierany przez swoich członków przygotował i wysłał pisma z konkretnymi propozycjami wsparcia dla pracodawców w dobie rozprzestrzeniania się koronawirusa, ale i po tym okresie. Członkowie izby w pismach skierowanych między innymi do Prezydenta Andrzeja Dudy  i Premiera Mateusza Morawieckiego wskazali, w jaki sposób technologia Blockchain i waluty cyfrowe mogą szybko odbudować ekonomię polski po pandemii”.

Treść pisma jest dostępna tutaj.

Deklaracja

“Izba wspiera także poszkodowanych w sprawie Bitmarketu. Zarząd IGBiNT przygotował między innymi wzory dokumentów pozwalające na zgłaszanie spraw do prokuratury. Liczba członków Izby ciągle rośnie, zapraszamy wszystkich do dołączenia“. – dla Cyfrowej Ekonomii mówił Robert Wojciechowski. 

Tutaj znajdziecie Państwo odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut