Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut
Strona główna Tagi Waluty cyfrowe

Tag: waluty cyfrowe

Europejski Bank Rozrachunków Międzynarodowych popiera emisje CBDC. Podsumowanie tygodnia #309

Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) opublikował nowy raport, w którym opowiada się za cyfrowymi walutami banków centralnych (CBDC).

Kwarantanna z Bitcoinem: dołącz do IGBiNT

W kwietniu mijają dwa lata od spotkania inicjującego założenie IGBiNT. Teraz, poprzez złożenie deklaracji, jest możliwość dołączenia do Izby.

Bitcoin na Twitterze? SEC ostrzega przed IEO. Podsumowanie tygodnia #298

Bitcoin nadal rośnie. W tle dzieje się zaś wiele rzeczy na poziomie fundamentów. O tym właśnie piszemy w naszym nowym podsumowaniu.

PIENIĄDZ. JAKI JEST KAŻDY WIDZI?

Pieniądz jako środek wymiany wykorzystywany jest do zapłaty za dobra i usługi, mierzy wartość dóbr i usług. Pieniądz - jaki jest każdy widzi.

Waluty krajów trzeciego świata

Niektóre waluty są bardziej stabilne od innych, dlatego wahania na dużych rynkach nie mają na nie szczególnego wpływu.

Wenezuela chce dodać bitcoiny jako formę rezerwy. Podsumowanie tygodnia #282

Wenezuela chce dodać BTC do swoich rezerw walutowych. Cyfrowa waluta kraju - nie pomogła w przezwyciężeniu sankcji USA. Bitcoin niezawodny?

Iran reguluje rynek kopania kryptowalut. Podsumowanie Tygodnia #272

Iran chce uregulować rynek kopania kryptowalut. Tamtejsze władze odkryły wiele nielegalnych kopalni cyfrowych walut, które korzystały z bardzo taniego prądu w Iranie, by tam wydobywać BTC.

Zmiany w podatkach od zysków kryptowalutowych

Na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów możemy od dzisiaj zapoznać się z Projektem ustawy o zmianie ustawy o podatku...

KNF tworzy grupę do spraw blockchain i kryptowalut

W poniedziałek 4 czerwca w siedzibie Komisji Nadzoru Finansowego odbyło się spotkanie organizacyjne grupy ds. Blockchain. KNF ma wydać oświadczenie, zgodnie z którym prowadzenie firmy zajmującej się kryptowalutami nie jest w Polsce nielegalne.

W Polsce powstaje izba gospodarcza związana z walutami cyfrowymi

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin, fundacja Trading Jam Session i komitet założycielski Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii założą wspólną izbę gospodarczą zajmującą się tematem kryptowalut i technologii blockchaina w Polsce.

NAJNOWSZE WPISY

- Reklama - bitcoinwarszawa
- Reklama - Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut