Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Kalendarz wydarzeń dotyczących Bitcoina i Blockchaina

Mamy przyjemność poinformować, że powstał oficjalny kalendarz wydarzeń dotyczących technologii blockchain/dlt i walut cyfrowych.

11 lipca 2017 | 10:00

Mamy przyjemność poinformować, że powstał oficjalny kalendarz wydarzeń dotyczących technologii blockchain/DLT i walut cyfrowych wspierany przez Polskie Stowarzyszenie Bitcoin, oraz strumień „Blockchain/DLT i Waluty Cyfrowe”.

Kalendarz wydarzeń dostępny jest na naszej stronie w zakładce kalendarz. Zostanie on także zamieszczony na stronie Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Kalendarz jest publiczny możesz umieścić go na swojej stronie lub blogu, importując dane z publicznego kalendarza Google.

Użyj następującego adresu w celu uzyskiwania dostępu do kalendarza w innych aplikacjach. Możesz go skopiować i wkleić do dowolnego kalendarza obsługującego format iCal: LINK

Każdy może zgłosić wydarzenie do kalendarza poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie:

[vc_btn title=”Zgłoś wydarzenie do kalendarza” style=”flat” shape=”square” color=”warning” align=”center” i_type=”openiconic” i_icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-plus” link=”url:https%3A%2F%2Fcyfrowaekonomia.pl%2Fzglos-wydarzenie%2F||target:%20_blank|” add_icon=”true”]

Uprawnienia do edycji wydarzeń posiadają przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin i strumienia „Blockchain/DLT i Waluty Cyfrowe”.

Na wszelkie pytania odpowiemy w komentarzach, oraz pod adresem kontakt@bitsky.pl

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut