Już jutro zaczyna się jedno z największych w tej części Europy wydarzeń zrzeszających branżę inwestycyjną. W dniach 14-18 kwietnia 2021 roku odbędzie się kolejna edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs

Bitpanda osiągnęła wycenę na poziomie 1,2 mld dolarów, zamykając jedną z największych w Europie rund Serii B

W dobie rosnącego znaczenia zdalnej komunikacji, konieczności zachowania reżimu RODO, przenoszeniu procesów biznesowych do świata wirtualnego i jednoczesnej wzmożonej aktywności cyberprzestępców, bezpieczne przechowywanie dokumentów i nadzór nad ‘hermetycznością’ komunikacji wewnątrz…

Na odważnych deweloperów bitcoin czekać będą wkrótce duże pieniądze i napływ ofert. Tak prognozuje Jimmy Nguyen, prezes Bitcoin Association.

Stany Zjednoczone rozważają wprowadzenie cyfrowego dolara. Według sekretarz skarbu USA – Jane Yellen, cyfrowy dolar może umożliwić szybsze, bezpieczniejsze i tańsze płatności.

Jak korzystać z nowych technologii przeprowadzając zdalne posiedzenia rady czy zarządu i sprawić, by były bezpieczne i skuteczne prawnie? 

Infoshare to największa konferencja technologiczna w regionie CEE, tworząca ekosystem łączący nowe technologie z biznesem. Co roku biorą w niej udział tysiące uczestników: startuperzy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy.

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin opublikowało ostrzeżenie przez wyłudzeniami na tzw. platformy inwestycyjne. Publikujemy treść całego ostrzeżenia.

W zeszłym roku mimo bessy odbyło się w Polsce bardzo dużo konferencji i meetupów. Zwolennicy kryptowalut i osoby z branży przejechały Polskę wszerz i wzdłuż. Ze wszelkimi konferencjami z czasem…

Raport opisuje istniejące wdrożenia biznesowe tej technologii w Polsce i został stworzony nie przez teoretyków, ale praktyków blockchain.