Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Wpłaty kartami kredytowymi na BitBay

Polska giełda kryptowalut BitBay wprowadziła nową usługę we współpracy z Simplex.

26 października 2016 | 10:41

Informacja prasowa:

Polska giełda kryptowalut BitBay wprowadziła nową usługę we współpracy z Simplex. To proste narzędzie do zakupu Bitcoinów, Litecoinów, Ether oraz Lisk. Depozyty kartami kredytowymi są dostępne w dwóch walutach fiat – Euro i Dolarach – i są prostym sposobem na wpłacanie pieniędzy na konto użytkownika giełdy.

BitBay jest wiodącą giełdą w Polsce, stworzoną w 2014 roku. Innowacyjna platforma, świetny support i wiele pomocnych narzędzi dla klientów zagwarantowały im pozycję numer jeden na rynku. Niektóre z wprowadzonych przez nich udogodnień to ekspresowe wpłaty na Poczcie Polskiej, wypłaty z bankomatów i karta debetowa do konta umożliwiająca użytkownikom płatności w sklepach i restauracjach.

Wpłaty kartami kredytowymi to kolejny szybki i prosty sposób na wpłacanie gotówki w BitBay. To spore udogodnienie, szczególnie dla klientów zagranicznych, którzy nie mogą korzystać z ekspresowych wpłat dostępnych w Polsce.

Usługa jest dostępna tylko dla zweryfikowanych użytkowników. To standard bezpieczeństwa przeciwdziałający fraudom. Dwie waluty fiat dają wolność wyboru użytkownikom w zakresie dopasowywania usługi do swoich potrzeb.

Depozyt kartą kredytową jest bardzo prosty. Po uzupełnieniu kwoty wpłaty, użytkownik zostaje przekierowany na stronę operatora, gdzie wypełnia swoje dane, a po weryfikacji jego pieniądze są dostępne na jego koncie.

Minimalna kwota depozytu wynosi 50 EUR lub USD. Dzienny limit oraz limit pojedynczej transakcji to 5000 EUR lub USD, a miesięczny limit – 20 000 EUR lub USD. Pobierana prowizja wynosi 5%, ale nie mniej niż 10 EUR lub USD.

Wpłaty kartami kredytowymi to funkcja, która zapowiada innowacyjne zmiany na giełdzie BitBay. Nowa wersja platformy zostanie wprowadzona pod koniec roku. Zapewni ona jeszcze więcej zaawansowanych narzędzi do wymiany kryptowalut oraz udogodnienia użytkowe. BitBay będzie również bardziej dostosowany do potrzeb swoich klientów międzynarodowych.

 

Kontakt:

Justyna Laskowska Witek

justyna.laskowska@bitbay.net

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut