Reklama

Quark

Specjaliści ze Spotify, Niebezpiecznik, Revolut na Infoshare 2021

11 października 2021 | 11:28

Specjaliści ze Spotify, Niebezpiecznik, Revolut i ekspert Data Science Formuły 1 na Infoshare 2021 w Gdańsku. Organizatorzy ujawniają szczegóły konferencji

Dwie sceny dedykowane developerom i prelekcje czołowych technologicznych gigantów. Organizatorzy Infoshare 2021 stawiają na najważniejsze trendy w branży IT i rozmowy o jej przyszłości. Konferencja w formule stacjonarnej odbędzie się 14-15 października i połączona będzie z transmisją na żywo.

Agendę Infoshare wypełniły nazwiska ekspertów z globalnych firm implementujących najnowsze rozwiązania technologiczne. Na dwóch scenach technologicznych DevTrends oraz AdvancedDev, uczestnicy konferencji zobaczą m.in. Brittany Kaiser – jedną z kluczowych sygnalistów Cambridge Analytica, która wyjaśni, jak zreformować codzienne nawyki i działania, aby lepiej chronić siebie i swoje dane.

Pojawi się także Rob Smedley, ekspert Data Science Formuły 1, jedna z najbardziej szanowanych i rozpoznawalnych twarzy padoku F1. Słynny były inżynier wyścigowy Felipe Massy w Ferrari i były szef działu operacji przytorowych w Williamsie, który opowie o ewolucji danych za sprawą technologii Machine Learning i IoT w branży motoryzacyjnej na przykładzie Formuły 1.

Stan sceny Front-Endowej AD 2021 zaprezentuje Vitaly Friedman – współzałożyciel Smashing Magazine, konsultant front-end/UX w Europie, współpracujący z Parlamentem Europejskim i międzynarodowymi firmami takimi jak Haufe-Lexware i Axel-Springer. Z kolei Piotr Konieczny (Niebezpiecznik.pl) podczas swojej prelekcji na Infoshare 2021 opowie o 5 technikach i sztuczkach tzw. OSINT-u czyli Białego Wywiadu.

Wśród prelegentów pojawią się także Craig Spence (Software Engineer ze Spotify), Ivar Grimstad (Jakarta EE Developer Advocate z Eclipse Foundation), Andrzej Grzesik (Java Champion z Revolut) oraz Lidor Gerstel (Centerity Systems) – DevOps Team Leader, doświadczony trener, który opowie o możliwościach platformy Kubernetes

Słuchacze DevTrends Stage oraz AdvancedDev Stage dowiedzą się, w jakim kierunku ewoluuje branża programistyczna i jaka przyszłość ją czeka. Poruszone zostaną zagadnienia Frontend & Web, UX/UI, Team Building & Motivating, Project Management, Data Sciences, Data Analysis, Big Data, Quantum Computing, Backend, Software Architecture, Cloud Solutions, AI / ML / DL, RPA / Robots, CyberSecurity i Blockchain. Będzie można wysłuchać także wielu “success stories” we wdrażaniu nowinek technologicznych w biznesie oraz poznać ekspertów i programistów, którzy na co dzień właśnie tym się zajmują.

Infoshare 2021 – biznes i networking

Developerzy, poza dedykowanymi scenami, będą mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy i poznania ekspertów występujących na pozostałych 3 scenach konferencji. Wystąpią na nich m.in. Erika Cheung z Ethics in Entrepreneurship (jedna z sygnalistów Theranos), Janina Bąk (Janina Daily), Artur Jabłoński (Digitalk.pl, arturjablonski.com), David Polgar z All Tech Is Human.

Uczestnicy będą mogli skorzystać także z szeregu dodatkowych atrakcji. Po ponad roku przerwy networking na żywo powraca na Infoshare za sprawą stacjonarnego formatu wydarzenia, jak i szeregu imprez towarzyszących, jak Before Party i Great Networking Party z koncertem na żywo.

Bilety

Darmowy wstęp na konferencję przewidziano dla posiadaczy Basic Pass, po uprzedniej rejestracji. Umożliwia on dostęp do otwartej sceny Arena, Expo Partnerów, Wirtualnego Expo Startupów oraz otwartych wydarzeń towarzyszących. W tym roku pierwszy raz za darmo dostępny jest także dedykowany startupom Startup Pass. Nowością w ofercie jest Networker Pass skierowany do osób, które na Infoshare chcą przede wszystkim nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Aby zagwarantować udział w wydarzeniu, nawet w przypadku obostrzeń ograniczających liczbę osób na terenie AmberExpo, organizatorzy oferują bilet stacjonarny w cenie online.

Bilety: https://infoshare.pl/is-register/

Więcej informacji: https://infoshare.pl/

O Infoshare

Infoshare to największa konferencja technologiczna CEE, tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. To solidna dawka wiedzy i biznesu – kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów, kilka scen tematycznych każdego roku.

Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Konferencja to idealne miejsce dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami i nawiązywać ważne biznesowe relacje. Towarzyszący konferencji konkurs Startup Contest każdego roku gromadzi ponad blisko 700 startupów walczących o nagrody o wartości 30 000 euro w gotówce.

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut