Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Podsumowanie konferencji Infoshare 2020

Infoshare to największa konferencja technologiczna w regionie CEE. Ze względu na pandemię COVID-19, Infoshare 2020 odbyła się online.

13 października 2020 | 08:00

Infoshare to największa konferencja technologiczna w regionie CEE, tworząca ekosystem łączący nowe technologie z biznesem. Co roku biorą w niej udział tysiące uczestników: startuperzy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy.

W 2020 r., ze względu na pandemię COVID-19, konferencja odbywa się w formacie online i była transmitowana na cały świat z Gdańska. Tegoroczna konferencja to ponad 7,5 tysiąca uczestników z 71 krajów, 250 technologicznych startupów i korporacji oraz blisko 200 ekspertów z całego świata, którzy dzielili się wiedzą na 9 scenach Infoshare. 180 inspirujących prelekcji i ponad 100 godziny kontentu w zaledwie 6 dni. Największa technologiczna konferencja w CEE transmitowana była na cały świat z Gdańska. Mimo formatu online, przyciągnęła tłumy.

Tegoroczny Infoshare to rekord pod względem liczby uczestników i duży sukces, jeśli patrzymy na to wydarzenie z perspektywy onlineowych konferencji. Potwierdza to ogromne zaangażowanie zaproszonych prelegentów, firm z wirtualnego Expo i samych uczestników, który aktywnie uczestniczyli w wystąpieniach i sesjach Q&A. To także rekord jeśli chodzi o liczbę zgłoszeń do Startup Contest. Z całego świata napłynęło ich blisko 700. – podsumował Grzegorz Borowski, CEO Infoshare.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut