Strona główna Tagi Konferencja

Tag: konferencja

Podsumowanie konferencji Infoshare 2020

0
Infoshare to największa konferencja technologiczna w regionie CEE. Ze względu na pandemię COVID-19, Infoshare 2020 odbyła się online.

Zapraszamy na konferencję „Przyszłość nieruchomości” 8 października 2020 w Warszawie

0
Konferencja „Przyszłość nieruchomości” to wydarzenie skierowane do osób już inwestujących w nieruchomości, a także dla tych, którzy zastanawiają się nad formą dywersyfikacji swojego kapitału. Nie zabraknie również blockchaina i tokenizacji.

Kongres Futurologiczny zakończony! Relacja z 5. FPME

0
To był najbardziej niezwykły panel ze wszystkich – takie opinie można było usłyszeć na korytarzu Studenckiego Centrum Kultury w Opolu dwa tygodnie temu.

Prawo w dobie cyfryzacji – patronat

0
W środę 17 kwietnia 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Prawo w dobie...

Zapraszamy na InvestCuffs 2019, 22-23 marca w Krakowie

0
W weekend 22-23 marca 2019 roku w centrum kongresowym ICE KRAKÓW będzie miało miejsce największe wydarzenie w Europie, poświęcone rynkowi inwestycyjnemu. 5 tysięcy uczestników ma...

Blockchain Alliance już w przyszłym tygodniu, to fachowa wiedza przed świętami

0
Wystąpią czołowe postacie polskiej sceny blockchain w zakresie prawa, biznesu, technologii. Dyskusje z prelegentami i Cocktail Party w pakiecie

I Love Crypto już jutro – ostatnia szansa na zakup biletu!

0
Już jutro (23 października) w Warszawie będzie miała miejsce pierwsza konferencja, oparta o smart kontrakt. Obecność obowiązkowa!

Zapraszamy na Blockchain NeXt, największą taką konferencję w CEE

0
21 czerwca 2018 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie miała miejsce pierwsza edycja konferencji Blockchain NeXt.

Zapraszamy na Crypto Future Conference

0
Już 15 czerwca w Warsaw Trade Tower odbędzie się druga edycja Crypto Future Conference. Wydarzenie charakteryzuje się skondensowaną wiedzą, przekazywaną w ciągu jednego dnia.

Bitmarket na konferencji Blockchain i Bitcoin w Kijowie

0
Impreza jak co roku zgromadziła tłumy, tegoroczna pobiła kolejny raz rekord frekwencji. Publikujemy relację BitMarketu: było fantastycznie!

NAJNOWSZE WPISY