William Ready, CEO zależnego od PayPala Braintree przed kilkoma chwilami na TechCrunch Disrupt w San Francisco ogłosił, że Bitcoin zagości w oficjalnej aplikacji One Touch? na iOS i Androida.

Aplikacja ta zintegrowana z PayPalem umożliwi bardzo szybkie przesyłanie pieniędzy. Braintree ogłosił, że rozpoczął współpracę z Coinbase, w celu zaoferowania klientom zaufanych i bezpiecznych płatności w Bitcoinie już w najbliższych miesiącach.

 

 


Braintree zaznacza, że Coinbase jest zaufaną firmą, z 1,6 milionami użytkowników i 36,000 przedsiębiorcami korzystającymi z ich usług na całym świecie. Tymczasem PayPal opublikował film reklamowy:

Przedsiębiorcy Braintree korzystający z Coinbase będą mieli wszystkie przywileje z wiązane z akceptacją płatności w Bitcoinie. Opłata transakcyjna wyniesie 1%, ale zostanie zniesiona w momencie przeprowadzenia pierwszej transakcji o wartości miliona dolarów. Nie będzie żadnych dodatkowych kosztów. W celu akceptacji BTC handlowcy będą musieli tylko założyć osobne konto z Coinbase i połączyć je z aktualnym kontem z Braintree. Zainteresowani mogą zgłaszać się pod adres coinbase@getbraintree.com w celu otrzymania najnowszych informacji związanych ze startem usługi.

Oficjalne ogłoszenia można przeczytać na blogu PayPalaBraintree i Coinbase.

Fot.: Zrzut ekranu z techcrunch.com

Poprzedni artykułBitcoin to nie pralka
Następny artykułBrakujący Element Cyberprzestrzeni
Założyciel serwisu, redaktor naczelny. Serwis ‘Bitcoinet’ założył w czasie studiów na University of Wolverhampton w Anglii. Posiada wykształcenie artystyczne w zakresie reklamy wizualnej i produkcji wideo. Właściciel firmy BitSky Multimedia, zawodowo zajmuje się marketingiem i produkcją wideo. Członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Członek założycielski Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii. Walutami cyfrowymi i technologią blockchain interesuje się od 2012 roku.

73 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.