Reklama

Quark

Konferencja Infoshare Online 2020

Infoshare to największa technologiczna konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się online. 

15 lipca 2020 | 09:35

Infoshare to największa technologiczna konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku ze względu na szczególne okoliczności po raz pierwszy odbędzie się online. 

Infoshare to miejsce spotkań inwestorów, przedsiębiorców, mediów oraz pasjonatów branży technologicznej oraz marketingowej. To miejsce, w którym uczestnicy spotykają się, by rozmawiać, wymieniać się doświadczeniami i know-how, dzielić się wiedzą i pomysłami, a także nowinkami technicznymi i technologicznymi.

Zmiany w formacie konferencji

W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią wywołaną przez COVID-19 podjęto decyzję o przesunięciu terminu konferencji. Po dokładnej analizie uznano, że lepiej zorganizować wrześniową konferencję w formie online, a nie offline. Przede wszystkim ze względu na ryzyko drugiej fali epidemii, brak pewności czy zakaz dużych imprez zostanie zniesiony oraz przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. 

Na uczestników czeka:

– sześć dni pełnych atrakcji (od 23-25 i 28-30 września 2020 roku),
– ponad 200 prelegentów,
– ponad 350 startupów,
– 176 prelekcji,
– i wiele więcej.

6 dni pełnych atrakcji 

Wydarzenie potrwa sześć dni. Codziennie będzie można oglądać live-streaming na 4 różnych kanałach. Wstępna agenda konferencji Infoshare 2020 Online znajduje się tutaj

Dzięki nowemu, innowacyjnemu formatowi można, siedząc wygodnie w swoim domu oglądać prelekcje międzynarodowych speakerów i wziąć udział w nowych odsłonach networkingu, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

Zmieniono również zasady Startup Contest, wprowadzono 4 dodatkowe ćwierćfinały online, utrzymując pulę nagród o wartości 30 000 euro ufundowaną przez Miasto Gdańsk! 

Bilety i rodzaje passów

Zmniejszono również ceny biletów. Podstawowy basic pass dostępny jest za darmo! Tutaj można sprawdzić rodzaje passów.

Infoshare to solidna dawka wiedzy i inspiracji ze świata technologii. Zapraszamy do dołączenia do innowacyjnej społeczności. Teraz większej niż kiedykolwiek, gdyż tegoroczna konferencja nie ma fizycznych granic.

W razie pytań, zapraszamy do sekcji FAQ

Infoshare nie tylko udostępnia ogromną dawkę wiedzy o nowych technologiach, mediach oraz trendach w biznesie, ale również daje możliwość poznania inspirujących ludzi i nawiązania nowych kontaktów.

Więcej informacji o wydarzeniu na: https://infoshare.pl/ oraz https://www.facebook.com/infosharepl/ 

Widzimy się wirtualnie na online Infoshare 2020!

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut