Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Konferencja I Love Crypto&Blockchain – ostatni moment na zakup tańszych biletów

Już 18 marca w Warszawie na II edycji konferencji I Love Crypto&Blockchain dowiesz się jak wykorzystać blockchain i kryptowaluty w biznesie.

12 lutego 2020 | 16:26

II edycja konferencji I Love Crypto&Blockchain odbędzie się 18 marca w Warszawie. Na konferencji dowiesz się jak wykorzystać technologię blockchain w biznesie i w które projekty kryptowalutowe warto inwestować.

Technologia blockchain i kryptowaluty to rewolucja, która dotknie zarówno świat marketingu, jak i finansów czy biznesu. Na II edycji I Love Crypto&Blockchain będzie można spotkać specjalistów branży i nawiązać z nimi bezpośredni kontakt. Zarówno polskie, jak i światowe korporacje pokażą, w jaki sposób wykorzystują technologię blockchain w swoich firmach. 

Prelegenci

Konferencja I Love Crypto&Blockchain to miejsce spotkania ludzi biznesu i inwestorów. Przeznaczona jest dla osób, które zastanawiają się, jak można wykorzystać nową technologię, jaką jest blockchain i kryptowaluty w swoich przedsięwzięciach oraz planują inwestycje w projekty kryptowalutowe.

Konferencja I Love Crypto&Blockchain w całości oparta będzie o smart kontrakt, to jedyna taka konferencja, na której pokazane zostanie wykorzystanie technologii blockchain w praktyce. Wszystkie wynagrodzenia prelegentów są oparte o smart kontrakt, który jest spięty z systemem do głosowania, co zapewnia jego niezmienność i uczciwość. Każde wystąpienie zostanie ocenione pod kątem merytorycznym oraz scenicznej prezentacji. Wynagrodzenie będzie przesłane do prelegentów automatycznie po zakończeniu oddawania głosów. Dzięki mechanizmowi grywalizacji, prelegenci będą rywalizować o Twoją uwagę i głosy, a ich prezentacje z pewnością dostarczą użytecznych i inspirujących treści. 

Relacja z I edycji I Love Crypto&Blockchain

Bilety 

Spotkajmy się na I Love Crypto&Blockchain! W piątek 14.02.2020 nastąpi podwyżka cen.
Bilety w atrakcyjnej cenie do nabycia TUTAJ.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut