Reklama

Quark

Instytut Kryptografii: Inwestuj z głową i zarabiaj nie tylko na wzrostach

Inwestorzy bardzo często tracą pieniądze przez to, że nie posiadają odpowiedniej wiedzy o walutach, w które inwestują, oraz nie potrafią analizować rynku i ruchu ceny. Ponadto świadomość prawna jest bardzo niewielka i wiele osób nie odprowadza podatku od zysków osiągniętych na giełdach walut cyfrowych, przez co narażają się na kary ze strony Urzędu Skarbowego.

26 marca 2018 | 15:29

Rynek kryptowalut przyciąga spekulantów, którzy często bez żadnego doświadczenia na giełdzie ślepo inwestują pod wpływem emocji, lub za sprawą przekonania o wiecznych wzrostach. Jednak kryptowaluty są bardzo zmienne i duże wzrosty wiążą się także z dużymi spadkami.

Kryptowaluty cieszą się coraz większą popularnością. Szacuje się, że 0,5% polaków ma już waluty cyfrowe, a obroty na największej polskiej giełdzie kryptowalut przewyższają obroty na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, jednak wiele z tych osób nie ma doświadczenia w inwestowaniu.

Inwestorzy bardzo często tracą pieniądze przez to, że nie posiadają odpowiedniej wiedzy o walutach, w które inwestują, oraz nie potrafią analizować rynku i ruchu ceny. Ponadto świadomość prawna jest bardzo niewielka i wiele osób nie odprowadza podatku od zysków osiągniętych na giełdach walut cyfrowych, przez co narażają się na kary ze strony Urzędu Skarbowego.

Innym problemem są zabezpieczenia kont na giełdzie i portfeli. Bardzo częstym błędem popełnianym przez osoby stawiające pierwsze kroki w świecie kryptowalut, jest wysłanie swoich cyfrowych pieniędzy na zły portfel, albo zgubienie kluczy do portfeli. Wiele osób nie zabezpiecza odpowiednio dostępu do swojego konta na giełdzie i adresu e-mail, przez co naraża się na ataki hakerów i kradzież środków przez wirusy komputerowe.

Problemy te zostały zauważone przez Instytut Kryptografii. Instytut Kryptografii jest projektem tworzonym przez doświadczonych graczy, inwestorów i prawników, który ma na celu edukację nie tylko nowych graczy na rynku, ale także tych, którzy mają już pewne doświadczenie.

Dzięki treściom szkoleniowym przygotowanym przez Instytut Kryptografii będziesz mógł nauczyć się zarabiać nie tylko na wzrostach, ale również na spadkach. Nauczysz się odróżniać wartościowe kryptowaluty i tokeny od tych będących oszustwami. Dowiesz się jak grać na giełdzie, jak robić analizę techniczną, która pozwoli na przewidywanie ruchów rynku. Na koniec dowiedz się jak rozliczyć się z zysków z Urzędem Skarbowym, zgodnie z obowiązującym prawem.

Na YouTube znajduje się sporo materiałów instruktażowych, dlaczego więc warto zapłacić za takie szkolenia? Na YouTube może publikować każdy bez względu na doświadczenie. Często pojawiają się tam treści przygotowane przez osoby, które nie mają fundamentalnego pojęcia, o czym mówią, jednak uważają się za ekspertów.

Fachowcy, którzy mają szczegółową wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu, nie zawsze chcą, albo mają czas dzielić się nią za darmo. Zdobycie takiej wiedzy wymaga ciągłej edukacji i aktualizacji informacji. Osoby, które zdobyły taką wiedzę wieloletnią ciężką pracą, nie chcą przekazywać jej za darmo.

Z tego powodu szkolenia Instytutu Kryptografii są płatne, jednak potencjalne zyski są dużo większe niż koszt szkolenia. Nie musisz błądzić po rynku na oślep, próbując ustrzelić okazję i zarobić. Wiedza zdobyta podczas takich szkoleń pozwoli Ci na zupełnie inne podejście do inwestycji, bez nerwów i emocji. Fundamentalna analiza i racjonalne decyzje przy inwestycjach mają ogromne znaczenie i mogą pozwolić na uniknięcie potencjalnych strat.

Ponadto otrzymasz także dostęp do zamkniętej grupy inwestorów, którzy na bieżąco dzielą się swoimi spostrzeżeniami, przekazują odpowiednie sygnały i służą radami. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Instytutu Kryptografii pod adresem https://instytutkryptografii.pl/.

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut