Reklama

Quark

3/12/16 Warszawa, szkolenie: Bitcoin i Blockchain, od podstaw

Czym jest i jak działa Bitcoin? Skąd Bitcoin bierze swoją wartość? Czym różni się Blockchain od Google Docs? Co to znaczy, że Bitcoiny się kopie?

24 listopada 2016 | 16:17

Czym jest i jak działa Bitcoin? Skąd Bitcoin bierze swoją wartość? Czym różni się Blockchain od Google Docs? Co to znaczy, że Bitcoiny się kopie? 

Jeśli nie znasz odpowiedzi na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na szkolenie pt. „Bitcoin i Blockchain od podstaw”. Celem szkolenia jest wprowadzenie i wyjaśnienie tematu cyfrowych walut takich jak Bitcoin oraz zasad działania protokołu rozproszonych rejestrów typu Blockchain. Szkolenie jest obowiązkowe dla każdego, kto rozpoczyna swoją przygodę ze światem cyfrowych walut, ponieważ pozwoli zrozumieć mu podstawowe zasady i mechanizmy funkcjonowania cyfrowych aktywów.

Poruszymy temat zarówno od strony technologicznej, ideologicznej, jak i inwestycyjnej dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Bitcoin to daleko więcej niż cyfrowa waluta, to pierwszy w historii ludzkości otwarty, niezależny i globalny system rozliczeniowy, którego nie da się już zatrzymać ani zignorować. Dlatego już czas, abyś wyrobił/a sobie zdanie na jego temat.

Program Szkolenia: 

1. Czym jest i jak działa Bitcoin oraz Blockchain?

2. Jak używać Bitcoina? – podstawowe narzędzia oraz zasady bezpieczeństwa.

3. Perspektywy technologiczne oraz inwestycyjne technologii Blockchain – czyli na czym można zarobić?

Czas trwania: 4 godziny szkoleniowe

W trakcie szkolenia będzie możliwość, by uczestnik dokonał samodzielnego zakupu Bitcoinów na jednej z giełd, dlatego wszystkich chętnych na taki zakup prosimy o zapewnienie sobie dostępu do środków na koncie bankowym.

Prowadzący:

Szczepan Bentyn – geek mówiący po ludzku. Prowadzący kanał o blockchain w serwisie YouTube, którego celem jest przybliżać zawiłe kwestie technologiczne osobom, które nie mają na to czasu. Bitcoin i Blockchain to od 3 lat jego pasja, którą jak mało kto potrafi zarazić każdego słuchacza. Autor licznych artykułów, wywiadów oraz wykładów na konferencjach branżowych.

Bilety w cenie od 123,00 zł do nabycia na stronie: http://bitcoinblockchainod0.evenea.pl

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut