Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Giełda Exmo wprowadza cashback – otrzymasz zwrot nawet do 70% prowizji

Giełda Exmo idąc za głosem użytkowników uruchomiła nowy program lojalnościowy "Cashback". W ramach tego programu użytkownicy będą mogli otrzymać od 10 proc. do 70 proc. zwrotu miesięcznej prowizji od dokonywanych na giełdzie transakcji.

3 maja 2018 | 13:49

Giełda Exmo idąc za głosem użytkowników uruchomiła nowy program lojalnościowy „Cashback„. W ramach tego programu użytkownicy będą mogli otrzymać od 10 proc. do 70 proc. zwrotu miesięcznej prowizji od dokonywanych na giełdzie transakcji.

Najwięcej na programie zyskają aktywni gracze, jednak program jest skierowany dla wszystkich użytkowników platformy. „Cashback” to po prostu zwrot części prowizji pobieranej przy dokonywaniu wymiany. W przeciwieństwie do innych giełd, na Exmo klient ma możliwość indywidualnego zarządzania stopą zwrotu, która zamyka się w przedziale 10-70 proc. wysokości prowizji.

Nie każda giełda kryptowalut zapewnia swoim użytkownikom funkcję Cashback. Jestem przekonany, iż tylko giełda z stabilną pozycją na rynku jest w stanie coś takiego zaoferować – skomentował Ivan Petukhovski, współzałożyciel giełdy EXMO.

Można wymienić kilka zalet systemu Cashback:

  • Ograniczenie ryzyka walutowego – zwrot opłat odbywa się w tej samej walucie, w której została przeprowadzona transakcja.
  • Stopa zwrotu prowizji naliczana jest codziennie.
  • Elastyczna stopa procentowa zwracanych opłat zależy od miesięcznych obrotów na Twoim koncie.
  • Zwrot do 70-procent pobieranych opłat z tytułu transakcji.

Ivan Petukhovski zwrócił uwagę na zalety nowej usługi – W warunkach ogromnej zmienności rynku kryptowalut, Cashback może okazać się naprawdę rewolucyjnym rozwiązaniem dla aktywnych handlowców. Dzięki temu, że zwrot opłat odbywa się w tej samej walucie, co zrealizowana transakcja z uwzględnieniem codziennych obrotów na koncie użytkownika, nasz nowy program pozwala maksymalnie ograniczyć ryzyko walutowe.

Warto wiedzieć, że w zależności od typu dokonywanej transakcji wszystkie stawki Cashback podzielone są na Taker i Maker: dla zleceń wykonanych i rynkowych stosuje się stawka Taker; dla oczekujących zleceń – Maker.

Giełda Exmo zyskała już prawie milion klientów z całego świata, według rankingu bitcoinity.org jest ona 10 pod względem wielkości giełdą na świecie. Najnowszy program lojalnościowy zapewnia użytkownikom możliwość indywidualnego zarządzania stopą zwrotu w zależności od wysokości wykonywanych transakcji.

Informacje o programie Cashback można znaleźć na stronie giełdy w dedykowanej zakładce „Cashback„. Warto dodać, że giełda w ostatnich miesiącach wprowadziła możliwość zasilania konta bez weryfikacji za pośrednictwem kart Visa i Mastercard oraz międzynarodowego systemu płatniczego Skrill. Najnowsze informacje o zmianach na giełdzie można znaleźć na oficjalnej stronie EXMO, oraz za pośrednictwem  Telegrama, Facebooka i Twittera. Giełda prowadzi także kanał na Youtube.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut