Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Decentralized Solutions Academy na Akademii Leona Koźmińskiego

Decentralized Solutions Academy jest pierwszą instytucją edukacyjną w Polsce, która zajmuje się nauczaniem technologii rozproszonych rejestrów i zdecentralizowanych rozwiązań dla biznesu

19 września 2018 | 07:55

Decentralized Solutions Academy jest pierwszą instytucją edukacyjną w Polsce, która zajmuje się nauczaniem technologii rozproszonych rejestrów i zdecentralizowanych rozwiązań dla biznesu. DS Academy rozpocznie działalność od wyjątkowej konferencji pod patronatem Akademii Leona Koźmińskiego, na której zaprezentuje innowacyjne, akademickie podejście do wyzwań i możliwości, jakie niesie ze sobą technologia blockchain.

Od 17 do 21 września 2018 roku na kampusie Akademii Leona Koźmińskiego uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie zdecentralizowanych rozwiązań. Podczas konferencji odbędzie się 20 wykładów i warsztatów związanymi z technologią blockchain, ICOs, kryptoekonomią, przepisami prawnymi, produktami kryptograficznymi, pozyskiwaniem kapitału, jak również inteligentnymi kontraktami.

I edycja DS Academy obejmie kluczowe tematy dotyczące kryptoekonomii. Zostaną one zaprezentowane w formie dynamicznych wykładów, warsztatów pokazujących w jaki sposób można pozyskiwać kapitał za pomocą kryptowalut, handlować nimi, przechowywać i wydobywać. Zostaną przedstawione koncepcje Proof-of-Work, Proof-of-Stake, Proof-of-Believability. Podczas wykładów prelegenci podzielą się w tym zakresie własnymi doświadczeniami, poruszą tematykę prawną, chroniącą inwestorów oraz wskażą na ewentualne zagrożenia wynikające ze stosowania nowych technologii.

Wśród wykładowców pojawi się Aaron Cunningham, community manager w IOST, Tomasz Kozar, specjalista ds. technologii chmury w firmie Microsoft, Katarzyna Lasota – Heller, prawnik, specjalista ds. międzynarodowych regulacji w dziedzinie kryptowalut.

Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikat DS Academy.

Decentralized Solutions Academy jest wspierana przez Blockchain Alliance, który jest jedną z wiodących społeczności organizującej eventy blockchain w Polsce. Konferencja odbędzie się na kampusie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Informacja o wydarzeniu – strona www http://dsacademy.io/

O Akademii Decentralized Solutions

Ideą przewodnią DSA jest edukacja w zakresie technologii zdecentralizowanych. Zespół DS Academy to doświadczone osoby w branży blockchain. Ich doświadczenie umożliwi uczestnikom odkrycie nowoczesnych i skutecznych rozwiązań, dotyczących przedsięwzięć technologicznych.

O Akademii Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego jest prywatną szkoła biznesu w Warszawie. Została założona w 1993 r. i nazwana imieniem Leona Koźmińskiego, polskiego profesora ekonomii i przedsiębiorczości. Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią wyższą w Polsce posiadającą akredytację EQUIS, AMBA, AACSB. Należy do przodujących szkół biznesu w kraju i Europie Środkowo – Wschodniej.

 

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut