Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Świąteczna zbiórka BTC dla dzieci z domu dziecka

Polska giełda kryptowalut BitBay organizuje zbiórkę świąteczną BTC na zakup prezentów dla dzieci z Domu Dziecka Tęcza w Katowicach.

1 grudnia 2016 | 11:49

30.11.2016, Katowice

Zbiórka świąteczna na prezenty dla podopiecznych Domu Dziecka Tęcza w Katowicach

Polska giełda kryptowalut BitBay po raz kolejny angażuje się w działalność charytatywną. Tym razem organizuje zbiórkę świąteczną BTC na zakup prezentów dla dzieci z Domu Dziecka Tęcza w Katowicach.

BitBay jest wiodącą giełdą w Polsce, stworzoną w 2014 roku. To nie tylko innowacyjna platforma, świetny support oraz wiele narzędzi dla traderów, ale także zespół ludzi angażujący się w działalność branżową i charytatywną.

Po sukcesie zeszłorocznej zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas której, po raz pierwszy w historii, BitBay udostępnił możliwość wsparcia fundacji w Bitcoinach, tym razem giełda postanowiła zrobić coś dobrego na święta.

Dlatego BitBay wraz ze swoim partnerem Bitcantor rozpoczyna zbiórkę BTC dla podopiecznych Domu Dziecka Tęcza w Katowicach. Zbiórka trwa od 30 listopada do 15 grudnia 2016 roku. Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup zabawek i przedmiotów, które dzieci umieściły w swoich listach do Świętego Mikołaja.

Udział w zbiórce jest możliwy zarówno dla klientów BitBay, jak i dla osób nie posiadających konta na giełdzie. Strony, na których można dokonywać wpłat to:

Dla niezalogowanych: https://bitbay.net/mikolaj-info

Dla zalogowanych: https://bitbay.net/mikolaj

Zbiórka Bitcoinów dla Domu Dziecka Tęcza to szansa na to, aby zrobić coś dobrego i wywołać uśmiech na twarzach dzieci. To również możliwość zaangażowania społeczności Bitcoina w słusznej sprawie. Zespół giełdy BitBay ma nadzieję, że jak najwięcej osób weźmie udział w zbiórce i wesprze ten szczytny cel.

 

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut