Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
4 października 2016 | 19:00

2 października 2016 r. odbyło się już dziewiąte spotkanie Beer & Bitcoin pokazujące, że warszawska społeczność miłośników kryptowalut jest bardzo silna! Spotkanie odbyło się w dawnej fabryce wódki Koneser w części zaadaptowanej na Google Campus. Zgodnie z wolą gospodarzy głównym tematem spotkania było startupowanie z technologią Bitcoin i DLT oraz tak zwany ?strumień Blockchain i kryptowaluty?, który działa w ramach ministerialnego programu ?Od papierowej do cyfrowej Polski?.

Spotkanie otworzył Kacper Wikieł, którego prelekcja dotyczyła głównie działalności FinTech. Podczas spotkania wśród prelegentów nie zabrakło też takich osób, jak Filip Pawczyński (PSB), czy Sylwester Suszek (Bitbay). Był też Mateusz Kowalczyk (Bitstar) oraz Rafał Kiełbus, który znany jest wszystkim użytkownikom Polskiego Forum Bitcoin.

Co ciekawe impreza ściągnęła też bardzo znane osoby na widowni. Podczas przerw między prelekcjami można było spotkać vlogera z Gdyni – Szczepana Bentyna oraz dr Krzysztofa Piecha z SGH (z którym ostatnio był wywiad na bitcoin.pl).

Na sali pojawiło się też kilku startupowców, ale w znacznej mierze dominowali miłośnicy Bitcoina.

Imprezę należy udać za udaną. Dziękujemy organizatorowi ? Stanisławowi Wołochowi za zaproszenie oraz życzymy warszawskiej społeczności Bitcoin kolejnych udanych imprez! Szczególnie, że kolejne spotkanie będzie już dziesiątym ? trzymamy kciuki!

[Best_Wordpress_Gallery id=”7″ gal_title=”beer bitcoin 9″]

 

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut