Strona główna Tagi Beer and bitcoin

Tag: beer and bitcoin

Beer & Bitcoin #29 – relacja WIDEO

0
Takie samo, a jednak trochę inne – takimi słowami można by podsumować kwietniowe Beer & Bitcoin, które odbyło się jak co miesiąc w Warszawskim Hackerspace.

Beer&Bitcoin #28 – zapraszamy 19 marca!

0
19 marca odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Beer & Bitcoin. W ostatnich dniach kurs bitcoina waha się niczym temperatura za oknem – trochę...

Beer and Bitcoin #27 – Hyperledger Fabric, Aplikacje mobilne oparte na...

0
19 lutego w Warszawskim Hackerspace, odbyło się dwudzieste siódme już spotkanie z cyklu Beer & Bitcoin.

Beer & Bitcoin 20 – kryptowaluty a tradycyjny pieniądz

0
Tym razem, 12 czerwca zorganizowaliśmy dwudzieste – jubileuszowe wydarzenie z cyklu, tym razem spotkanie miało bardziej kameralny charakter

Beer & Bitcoin #19 – relacja z wydarzenia

0
Dziewiętnaste spotkanie z cyklu odbyło się w klimatycznych wnętrzach Warszawskiego Hackerspace (hackespace.pl) i podobnie jak ostatnio, sala wypełniła się po brzegi.

Beer & bitcoin #17 – relacja z wydarzenia

0
Siedemnasta edycja odbyła się w jednej z sal wykładowych na Uczelni Łazarskiego na warszawskim Mokotowie. Pomimo dużych mrozów przybyło ponad trzydziestu słuchaczy i aż pięciu prelegentów.

Beer & bitcoin #15 relacja z wydarzenia

0
Tematem tej edycji był rozwój kryptowalut w Polsce, ze szczególnym naciskiem na kwestie przedsięwzięć z nimi związanych.

Wideo: Beer and Bitcoin #13 – Czym jest BIP i ICO?

0
Na 13 spotkaniu Beer and Bitcoin został przedstawiony temat ICO i BIPów. Dowiedz się więcej i zobacz wideo.

Beer & Bitcoin #11 ? relacja z wydarzenia

0
Spotkanie, podobnie jak poprzednio, odbyło się w Hackerspace ? to wyjątkowe miejsce, określone zostało przez samego organizatora jako ?świątynia wiedzy?.

Zapraszamy na Beer and Bitcoin #11

0
Zapraszamy na jedenaste spotkanie z cyklu Beer and Bitcoin. 25 lutego 2017 (sobota) w Warszawskim Hackerspace (ul. Hrubieszowska 8)

NAJNOWSZE WPISY