Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Beer&Bitcoin #28 – zapraszamy 19 marca!

7 marca 2019 | 17:10

19 marca odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Beer & Bitcoin. W ostatnich dniach kurs bitcoina waha się niczym temperatura za oknem – trochę w górę, trochę w dół, na ogół bez zmian. W ten czas stagnacji, w oczekiwaniu na przełamanie zastoju, dobrze napić się piwa, zjeść smaczną pizzę i pogadać o kryptowalutach, blockchainie i wszystkim co się kręci wokół nich. Beer & Bitcoin jest ku temu najlepszą okazją.

Czego możemy się spodziewać na najbliższej imprezie? Jak na razie znamy nazwiska dwóch prelegentów. Będą nimi Rafał Kiełbus i Piotr Domownik. Piotr opowie nam o Wallet Botach – czym są, jak się z nich korzysta oraz jaki problem rozwiązują. Rafał z kolei powie nam kilka słów o Lightning Network, na jakim etapie znajdują się prace nad technologią, co Lightning może wnieść na rynek transferów finansowych oraz jaką przyszłość można jej wywróżyć. Ostatnim prelegentem będzie Piotr Włodarek, który przybliży nam ideę miksowania Bitcoinów na portfelu Wasabi. Po części wykładowej, uczestnicy spotkania będą mieli możliwość porozmawiania z prelegentami w kuluarach.

Tak jak co miesiąc, tak i to spotkanie odbędzie się w Warszawskim Hackerspace przy ulicy Wolność 2a. Wydarzenie jest oczywiście objęte patronatem Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. Organizatorem imprezy jest firma Quark sp. z o.o., która również sponsoruje pizzę dla uczestników imprezy. Serdecznie zapraszamy!

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut