Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Zapraszamy na Expo FxCuffs 2018! Już w najbliższy piątek i sobotę.

Pięć tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz przedstawicieli branży - tak będzie wyglądała czwarta edycja Konferencji, Targów i Gali FxCuffs. Zapraszamy 16-17 marca do ICE Kraków Congress Centre - bądź tam razem z nami, za darmo.

12 marca 2018 | 14:14

Pięć tysięcy uczestników, światowej sławy prelegentów oraz przedstawicieli branży – tak będzie wyglądała czwarta edycja Konferencji, Targów i Gali FxCuffs. Zapraszamy 16-17 marca do ICE Kraków Congress Centre – bądź tam razem z nami, za darmo.

Podobnie jak w trakcie wcześniejszych edycji, również w 2018 roku goście będą mieli możliwość całkowicie bezpłatnie wysłuchać wykładów światowych oraz rodzimych ekspertów powiązanych od wielu lat z rynkami walutowymi.

Expo FxCuffs 2018 to największe wydarzenie inwestycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku po raz kolejny w wydarzeniu wezmą przedstawiciele branży walut cyfrowych. Wykłady poprowadzą między innymi Lech Wilczyński, Sylwester Suszek i Szczepan Bentyn.

W tym roku blockchain i waluty cyfrowe zajęły wyjątkowe miejsce w agendzie obok znanych inwestorów i przedstawicieli dużych firm z rynku finansowego. Tematy związane z krypto przedstawiają się następująco:

Piotr Głowacki: Złoto, Marihuana, Bitcoin i inne – czyli jak dobierać instrumenty do Globalnego Portfela

Szczepan Bentyn: Co jeszcze można stokenizować? Innowacyjne pomysły na wykorzystanie technologii Blockchain.

Debata FxCuffs – Rynki surowców: złota, ropy, cryptowalut- czeka je boom czy bańka spekulacyjna?

Sylwester Suszek: Handel w wersji PRO na ryku kryptowalut

Debata FxCuffs – Do czego doprowadzi Blockchain? – wizje przyszłości

Podczas wydarzenia będzie można także odwiedzić stoiska przedstawicieli branży: BitBay, Exmo i Pracowni Nowych Technologii. My także tam będziemy – z kamerą – i przygotujemy dla Was relację.

Na wydarzenie można zapisać się ZA DARMO na stronie https://expo.fxcuffs.pl/#BILETY

Zdjęcie z nagłówka: FxCuffs

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut