Reklama

Quark

Startup Stage #15 – najpopularniejsze wydarzenie startupowe w Krakowie tym razem o Bitcoinach

6 listopada 2014 | 16:50

W czwartek, 13 listopada br. w Krakowie odbędzie się 15 edycja Startup Stage. Tematem całego wydarzenia jest ?Bitcoin? czyli najpopularniejsza na świecie kryptowaluta. Spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania autorytetów z branży, polskich przedsiębiorców z branży internetowej jak również potencjalnych inwestorów. Projekt jest realizowany wspólnie przez fundusz Innovation Nest oraz firmę Rublon.

Startup Stage to największe krakowskie wydarzenie, dla ludzi zainteresowanych innowacyjną przedsiębiorczością

Staramy się opowiadać o bardzo konkretnych tematach takich jak marketing, sprzedaż czy chociażby Bitcoin. Każdy kto ma coś co do powiedzenie, ma szansę by podzielić się tym z krakowską społeczością. Jednak najważniejszą rolą Startup Stage jest networking. Łączymy tu specjalistów z przeróżnych dziedzin, programistów, designerów, marketerów z ludźmi prowadzącymi startupy

mówi Marcin Szeląg, współtwórca Startup Stage, partner w funduszu Innovation Nest.

Najbliższe wydarzenie, poświęcone tworzeniu biznesów związanych z Bitcoinem, odbędzie się 13 listopada o 19:00 w klubie The Stage w Krakowie. Do Krakowa przyjadą polscy eksperci w tym temacie. Posłuchamy między innymi o tym ?Jak budować bitcoinowy startup? na przykładzie sewisu BitBay. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie debata ekspertów, którą poprowadzi Michał Wendrowski z Rublon:

Bitcoin to nie tylko waluta, ale przede wszystkim przełomowa technologia bazująca na kryptografii. Bitcoinowy blockchain dzięki decentralizacji potwierdzania transakcji umożliwia tworzenie zupełnie nowych rozwiązań, które do tej pory nie były osiągalne. Możliwości w tym zakresie są tak obiecujące, że środowisko VC zainwestowało już ponad 1 miliard zł w spółki Bitcoinowe. Na Startup Stage chcemy zainspirować lokalną społeczność do rozwiązywania problemów otaczającego nas świata przy pomocy Bitcoina. Być może dzięki temu kolejne przełomowe rozwiązanie powstanie właśnie tutaj.

Zapisy oraz więcej informacji na: startupstage15.splashthat.com

Startup Stage to wydarzenie organizowane przez fundusz Innovation Nest od stycznia 2013. Odbyło się w sumie 14 edycji, podczas których była m.in. okazja posłuchać twórców serwisu PizzaPortal.pl, kostki Dice+ czy też współzałożyciela Onet.pl.

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut