Reklama

Quark
17 lipca 2014 | 11:36

Mamy przyjemność poinformować, że Bitcoinet jest partnerem medialnym prawdopodobnie najważniejszego wydarzenia związanego z kryptowalutami w Europie centralnej, które odbędzie się w Polsce! 

mockup2_small

Jak informują organizatorzy:

CoinTech Expo to pierwsze w Polsce tak dużej skali wydarzenie w branży kryptowalutowej, mające na celu szerzenie społecznej świadomości istnienia oraz niepodważalnych zalet cyfrowych pieniędzy, a także aktywnego promowania Polskich przedsiębiorców, działających w tej, raczkującej dopiero u nas, gałęzi gospodarki.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2014 r. w Gdańskim AmberExpo – jednym z najnowocześniejszych centrów wystawienniczo-kongresowych w Europie. Miejsce to możecie pamiętać z InfoShare, które dla Was relacjonowaliśmy.

Na trzech halach o łącznej powierzchni 12 000 m2 zaprezentują się przedstawiciele najważniejszych firm związanych z kryptowalutami nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Na Expo będzie również szereg prelekcji, paneli dyskusyjnych i warsztatów  w których będzie mógł wziąć udział każdy, nawet osoba która o kryptowalutach słyszała tylko tyle, że są. 

Dla bardziej zaawansowanych będzie to doskonała okazja na wymianę doświadczeń. Lokalizacja imprezy daje możliwość przygotowania wydarzenia na światowym poziomie. Zostaną na nią zaproszeni światowi eksperci, osoby rozpoznawalne w branży i biznesmeni. Wydarzenie z całą pewnością spotka się z zainteresowaniem inwestorów i przedsiębiorców z całego świata. 

Bilety można kupić na stronie: http://cointechexpo.pl/

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut