Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Wideo: Zapraszamy na Infoshare 2022, rozmowa z organizatorem

16 września 2022 | 09:20

Już za niecały miesiąc będziesz mógł wziąć udział w InfoShare 2022. To niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich osób, które są zainteresowane nowymi technologiami. Jeśli więc jesteś inwestorem, programistą czy po prostu interesujesz się tym, co dzieje się w świecie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, nie może Cię tam zabraknąć!

Organizator wydarzenia, Grzegorz Borowski, zdradził nam szczegóły imprezy, zobacz wideo:

Infoshare 2022 odbędzie się w Gdańsku 6-7 października.

Bilety

Wstęp na konferencję zapewniają bilety dostępne na stronie organizatora: infoshare.pl/is–register, w tym darmowy Basic Pass, dostępny po wcześniejszej  rejestracji.

O Infoshare

Największa konferencja technologiczna CEE Infoshare to ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. To solidna dawka wiedzy i biznesu – kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów, kilka scen tematycznych każdego roku. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników – wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. 

Flagowe wydarzenie Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami, startupami i nawiązywać ważne biznesowe relacje. Konferencji towarzyszy konkurs Startup Contest z nagrodami o wartości 30 000 euro w gotówce.

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut