Reklama

Quark

Dzisiaj premiera filmu 'Krypto’ – ostatnie wolne miejsca!

Już jutro (piątek 23 lutego) odbędzie się premiera polskiego filmu dokumentalnego "Krypto". Zostały ostatnie wolne miejsca!

22 lutego 2018 | 16:53

Już dzisiaj (piątek 23 lutego) odbędzie się premiera polskiego filmu dokumentalnego „Krypto”. Film opowiada o tematyce technologii blockchain i walutach cyfrowych w Polsce.

Występują w nim najbardziej znane osoby z polskiej sceny walut cyfrowych, takie jak Profesor Krzysztof Piech, prezes BitBay Sylwester Suszek, Lech Wilczyński (InPay S.A.), Szczepan Bentyn, czy prezes Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin Filip Pawczyński.

Po prelekcji odbędzie się panel dyskusyjny „Przyszłość technologii blockchain i kryptowalut”

Gdzie?

Premiera odbędzie się 23 lutego o godzinie 17 w kinie Luna, ul Marszałkowska 28.

Zapraszamy do polubienia strony filmu na facebooku: https://www.facebook.com/kryptodocumentary/

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/407111333080440/

Ostatnie bilety

Większość miejsc już się wyprzedało, ale wciąż nie jest za późno! Bilety wciąż można kupić na stronie kina Luna, wystarczy wejść pod ten adres: http://www.kinoluna.pl/filmy/krypto-film-dokumentalny

A następnie wybrać seans, który wyświetla się pod plakatem. Po najechaniu na datę pojawi się odnośnik do zakupu biletu. Cena biletu 50 zł

Co jeśli nie mogę przyjść w tym terminie?

My będziemy i z pewnością napiszemy dla Was recenzję. Film prawdopodobnie będzie można zobaczyć online, ale o szczegółach napiszemy niebawem.

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut