Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
14 października 2021 | 15:01

Z okazji InforShare 2021 rozmawialiśmy też z Van Anh Đàm.

Anh Đàm, Van AKADEMIA INCO. Przez lata Vân Anh współtworzyła kilka programów edukacji cyfrowej w Polsce, Indonezji i Europie dla różnych organizacji, w tym szkoły kodowania Kids Code Fun, Girls Code Fun Foundation, Central Technology Hub w Warszawie i Koding Next w Dżakarcie. Prowadziła i wspierała zespoły, które pomogły ponad 50 000 osobom zdobyć umiejętności techniczne lub lepiej zrozumieć społeczne, gospodarcze i polityczne oddziaływanie technologii. Vân Anh dołączyła też do międzynarodowej Grupy INCO jako Country Manager w Polsce, aby wyposażyć różne społeczności w umiejętności niezbędne do uczestniczenia w przyszłości opartej na technologii.

Będąc profesjonalistką z zakresu edukacji technicznej, urodzona w Wietnamie i wychowana w Polsce, była świadkiem nierówności ze względu na płeć i klasę społeczną, a także wyzwań społeczności mniejszościowych. W tym kontekście jest zawsze świadoma znaczenia wspierania osób napotykających bariery kulturowe i społeczno-ekonomiczne w ich wysiłkach na rzecz skorzystania z możliwości technologicznych.

O Infoshare

Infoshare to największa konferencja technologiczna CEE, tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. To solidna dawka wiedzy i biznesu – kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów, kilka scen tematycznych każdego roku.

Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Konferencja to idealne miejsce dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami i nawiązywać ważne biznesowe relacje. Towarzyszący konferencji konkurs Startup Contest każdego roku gromadzi ponad blisko 700 startupów walczących o nagrody o wartości 30 000 euro w gotówce.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut