Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

InfoShare 2021: Andrzej Grzesik (Revolut)

15 października 2021 | 11:25

Przedstawiamy wam kolejny wywiad, jaki przeprowadziliśmy na InfoShare 2021.

Andrzej Grzesik, jak sam przyznaje, lubi systemy rozproszone we wszystkich kształtach i formach. Koduje od 8. roku życia. Chociaż pisał w wielu językach, preferuje JVM. Ponieważ „większość problemów z oprogramowaniem to problemy ludzi„, jest bardzo aktywny społecznie, organizuje i przemawia na konferencjach (jest dumny z bycia JavaONE Rockstar!). Pasjonuje się wszystkimi danymi!

W wolnym czasie… uprawia kolarstwo, robi zdjęcia i czyta książki. I jest Mistrzem Jawy!

O Infoshare

Infoshare to największa konferencja technologiczna CEE, tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. To solidna dawka wiedzy i biznesu – kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów, kilka scen tematycznych każdego roku.

Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Konferencja to idealne miejsce dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami i nawiązywać ważne biznesowe relacje. Towarzyszący konferencji konkurs Startup Contest każdego roku gromadzi ponad blisko 700 startupów walczących o nagrody o wartości 30 000 euro w gotówce.

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut