Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
15 października 2021 | 12:38

Kolejny dzień InfoShare 2021 przyniósł kolejne atrakcje. W jego trakcie przeprowadziliśmy m.in. wywiad z Robinem Wautersem.

Robin Wauters, TECH.EU, doświadczony dziennikarz technologiczny, analityk, prelegent i kurator wydarzeń, Robin Wauters, jest redaktorem-założycielem Tech.eu, głównego źródła europejskich wiadomości technicznych, analizy danych i wywiadu rynkowego.

Wcześniej był redaktorem europejskim The Next Web, a wcześniej starszym redaktorem w TechCrunch.

Robin jest również jednym ze współzałożycieli BeCentral, cyfrowego kampusu zlokalizowanego na Dworcu Centralnym w Brukseli, który pomógł tysiącom ludzi poznać technologie, rozwinąć startup i mieć pozytywny wpływ na społeczeństwo.

O Infoshare

Infoshare to największa konferencja technologiczna CEE, tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. To solidna dawka wiedzy i biznesu – kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów, kilka scen tematycznych każdego roku.

Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Konferencja to idealne miejsce dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami i nawiązywać ważne biznesowe relacje. Towarzyszący konferencji konkurs Startup Contest każdego roku gromadzi ponad blisko 700 startupów walczących o nagrody o wartości 30 000 euro w gotówce.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut