Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
14 października 2021 | 13:50

Kolejnym naszym rozmówcą na InfoShare 2021 był Jacek Kujawa.

Jacek Kujawa od 2009 roku jako Wiceprezes Zarządu LPP odpowiada za kwestie logistyki oraz informatyki. Ponadto, zarządza projektami inwestycyjnymi LPP w Polsce i poza jej granicami zarówno w zakresie rozbudowy sieci salonów, jak i powierzchni magazynowych. Nadzoruje także obszar administracji spółki oraz struktur odpowiedzialnych za analizę danych (Data Science). Do Jego jego kluczowych zadań należy realizacja strategicznych projektów firmy, takich jak m.in. wdrożenie technologii RFID oraz rozbudowa sieci dystrybucji spółki w Europie. 1 kwietnia 2021 ze względu na intensywny rozwój oferowanych przez nasze zespoły rozwiązań, a także chęć odpowiedzi na rosnące oczekiwania pracowników branży IT, wyodrębniono ze struktur LPP całą niemal 500​-osobową ekipę ekspertów i specjalistów odpowiedzialnych za technologie. Dziś de facto tworzą oni silny software house – Jacek Kujawa pełni w nim rolę prezesa zarządu.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobył m. in. pracując w grupie Wirtualna Polska. Urodził się w 1974, jest absolwentem Wydziału Informatyki na Politechnice Gdańskiej.

O Infoshare

Infoshare to największa konferencja technologiczna CEE, tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. To solidna dawka wiedzy i biznesu – kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów, kilka scen tematycznych każdego roku.

Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Konferencja to idealne miejsce dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami i nawiązywać ważne biznesowe relacje. Towarzyszący konferencji konkurs Startup Contest każdego roku gromadzi ponad blisko 700 startupów walczących o nagrody o wartości 30 000 euro w gotówce.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut