Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

InfoShare 2021: Grzegorz Pawlicki

14 października 2021 | 13:29

W ramach InfoShare 2021 rozmawialiśmy z szeregiem gości tej interesującej konferencji. Przed wami pierwszy wywiad – z Grzegorzem Pawlickim.

Grzegorz Pawlicki to Head of Innovation w PKO Banku Polskim, odpowiedzialny za procesy innowacyjne, współpracę ze startupami oraz inwestycje CVC w fintech, w ramach bankowej platformy innowacyjnej „Let’s Fintech with PKO Bank Polski”. Z 21-letnim doświadczeniem w sektorach telekomunikacyjnym, finansowym i IT, wcześniej prowadził projekty związane z usprawnianiem procesów biznesowych, wdrażaniem systemów IT oraz bankowością cyfrową w KPMG i Inteligo Financial Services.

O Infoshare

Infoshare to największa konferencja technologiczna CEE, tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. To solidna dawka wiedzy i biznesu – kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów, kilka scen tematycznych każdego roku.

Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Konferencja to idealne miejsce dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami i nawiązywać ważne biznesowe relacje. Towarzyszący konferencji konkurs Startup Contest każdego roku gromadzi ponad blisko 700 startupów walczących o nagrody o wartości 30 000 euro w gotówce.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut