Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin
14 października 2021 | 16:44

W czasie trwającego obecnie InfoShare 2021 rozmawialiśmy m.in. z Davidem Polgarem.

David Ryan Polgar jest pionierem w dziedzinie etyki na rynku technologii, adwokatem Responsible Tech oraz ekspertem w dziedzinie sposobów ulepszania mediów społecznościowych i naszego ekosystemu informacyjnego. Jest założycielem All Tech Is Human, organizacji zaangażowanej w budowanie „odpowiedzialnej technologii” poprzez uczynienie tego procesu bardziej zróżnicowanym, multidyscyplinarnym i zgodnym z interesem publicznym. Jako lider All Tech Is Human stał na czele rozwoju trzech ostatnich raportów: Przewodnik po odpowiedzialnej technologii: Jak się zaangażować i zbudować lepszą przyszłość technologiczną, Uzasadnienie biznesowe dla etyki AI: Przejście od teorii do działania i doskonalenie Media społecznościowe: ludzie, organizacje i pomysły na lepszą przyszłość technologii.

W marcu 2020 r. David został członkiem Rady Doradczej ds. Treści TikTok.

O Infoshare

Infoshare to największa konferencja technologiczna CEE, tworząca ekosystem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. To solidna dawka wiedzy i biznesu – kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko 200 wystąpień i warsztatów, kilka scen tematycznych każdego roku.

Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Konferencja to idealne miejsce dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami i nawiązywać ważne biznesowe relacje. Towarzyszący konferencji konkurs Startup Contest każdego roku gromadzi ponad blisko 700 startupów walczących o nagrody o wartości 30 000 euro w gotówce.

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut