Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Bitcoinowa Zbiórka dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie

BitBay po raz kolejny pomaga! Tym razem giełda prowadzi zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, które działa już od ponad 40 lat.

7 września 2018 | 16:29

BitBay po raz kolejny pomaga! Tym razem giełda prowadzi zbiórkę na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, które działa już od ponad 40 lat.

Schronisko w Chorzowie co roku przyjmuje około 1500 porzuconych zwierząt, które nieraz są chore albo ciężko poszkodowane. To właśnie podczas sezonu urlopowego najwięcej zwierząt trafia do schroniska, zwykle za sprawą nieodpowiedzialnych właścicieli, którym nudzi się posiadanie zwierzaka.

Wiele z tych zwierząt jest z złym stanie fizycznym. Są odwodnione i często wygłodzone. Wszystko to sprawia, że wymagają specjalnej opieki, dzięki której staną na nogi. Zalicza się do tego karma, drogie leki, a także skomplikowane operacje takie jak zespalanie łap czy drutowanie żuchwy.

Tego typu zabiegi są kosztowne, leczenie jednego zwierzaka może kosztować ponad 1000 złotych, dlatego nasza pomoc jest tak ważna. Każda, nawet niewielka darowizna daje szansę na poprawę losu porzuconych zwierząt.

BitBay pozwala na zbiórkę we wszystkich kryptowalutach i tokenach dostępnych na giełdzie. Wszystkie zebrane środki zostaną przewalutowane bez prowizji i przekazane na bieżące potrzeby schroniska.

Akcja pomocy na rzecz chorzowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest dla nas niezwykle ważna, ponieważ jest pierwszą po przenosinach firmy na Maltę. Nie przestaniemy wspierać inicjatyw z naszego rodzimego podwórka i chcemy w tę pomoc zaangażować swoją prawie milionową społeczność. – komentuje BitBay

Społeczność kryptowalutowa bardzo lubi pomagać. BitBay regularnie angażuje się w pomoc potrzebującym, przeprowadzając podobne zbiórki. Bitmarket przy każdej wypłacie daje możliwość przekazania niewielkiej sumy na wybraną organizację charytatywną. Kiedyś nawet społeczność forum.bitcoin.pl zaadoptowała bezdomnego kotka, którego nazwano Satoshi, pamiętacie?

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut