Konsekwencje pandemii koronawirusa dotknęły niemal każdego z nas. Odwołane zostały podróże oraz spotkania. Przedsiębiorstwa i przedstawiciele wolnych zawodów odnoszą ogromne straty. SARS-CoV-2 nie jest już odległym problemem.

Giełda BitBay postanowiła wesprzeć służbę zdrowia w walce z pandemią i uruchomiła stronę zbiórki na rzecz wsparcia w walce z COVID-19. Środki w kryptowalutach oraz złotówkach można wpłacać do 2 kwietnia.

Wpłaty w złotówkach i kryptowalutach

To nie pierwsza zbiórka charytatywna organizowana przez BitBay. Tym razem jednak, aby zwiększyć zasięg akcji, zespół giełdy zdecydował się przyjmować wpłaty nie tylko w cyfrowych walutach. Na stronie zbiórki znajdziemy adresy do wpłat we wszystkich obsługiwanych przez BitBay kryptowalutach, a także dane umożliwiające przesłanie środków w złotówkach. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie oddziałów zakaźnych oraz środki ochrony osobistej dla pracowników szpitali w województwie śląskim.

Partnerami akcji są operatorzy płatności Payment Technology Sp. z o.o. oraz BitBay Pay. Patronat medialny nad zbiórką objęły redakcje bitcoin.pl, Comparic24, FXMAG, BitHub oraz Cyfrowa Ekonomia. 

Każdy, kto chce dodatkowo wesprzeć akcję, może skontaktować się z giełdą pod adresem media@bitbay.net.

DO KOŃCA – 1 tydzień, 5 dni
CEL – 50 000,00 PLN

100 000 zł od giełdy BitBay

W dniu 17 marca 2020 roku zarząd giełdy BitBay przekazał 100 000 zł na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez Sp. z o.o. w Tychach. Rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia placówka ta została przekształcona w szpital zakaźny. Przekazane środki pochodziły z zysku wypracowanego przez giełdę w tym roku i zostaną przeznaczone na wyposażenie oddziałów zakaźnych oraz środki ochrony osobistej dla pracowników szpitala. Wraz z innymi przedsiębiorcami ze śląska BitBay planuje dalszą pomoc placówkom.

Wsparcie dla służby zdrowia

Fundacji TVS w tym trudnym okresie, wraz z BitBay, wspiera śląską służbę zdrowia.
Pieniądze z akcji zostaną wykorzystane do zakupu sprzętu medycznego, koniecznego do leczenia i ratowania zdrowia chorych na koronawirusa SARS-CoV-2 oraz środków sanitarnych chroniących lekarzy i pracowników medycznych.

Wpłaty na rzecz zbiórki możecie przesyłać na dedykowane adresy, dostępne we wszystkich kryptowalutach i tokenach, które obsługujemy na BitBay.

Każdy ma możliwość dołączenia do akcji, dlatego uruchomiona została możliwości przesyłania środków w złotówkach. Poniżej znajdziecie dane do wpłaty w PLN.

Numer rachunku bankowego: 91 1320 0019 1639 3802 2000 0003
Odbiorca: PAYMENT TECHNOLOGY SP. Z O.O.
Adres odbiorcy: al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Tytuł wpłaty: Fundacja TVS WALKA Z KORONAWIRUSEM

O zgromadzonej kwocie będziemy informować za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pokażmy, że kryptowaluty mają moc!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.