Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Zbiórka na walkę z epidemią koronawirusa

Giełda BitBay postanowiła wesprzeć służbę zdrowia w walce z pandemią i uruchomiła stronę zbiórki na rzecz wsparcia w walce z COVID-19.

20 marca 2020 | 17:50

Konsekwencje pandemii koronawirusa dotknęły niemal każdego z nas. Odwołane zostały podróże oraz spotkania. Przedsiębiorstwa i przedstawiciele wolnych zawodów odnoszą ogromne straty. SARS-CoV-2 nie jest już odległym problemem.

Giełda BitBay postanowiła wesprzeć służbę zdrowia w walce z pandemią i uruchomiła stronę zbiórki na rzecz wsparcia w walce z COVID-19. Środki w kryptowalutach oraz złotówkach można wpłacać do 2 kwietnia.

Wpłaty w złotówkach i kryptowalutach

To nie pierwsza zbiórka charytatywna organizowana przez BitBay. Tym razem jednak, aby zwiększyć zasięg akcji, zespół giełdy zdecydował się przyjmować wpłaty nie tylko w cyfrowych walutach. Na stronie zbiórki znajdziemy adresy do wpłat we wszystkich obsługiwanych przez BitBay kryptowalutach, a także dane umożliwiające przesłanie środków w złotówkach. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie oddziałów zakaźnych oraz środki ochrony osobistej dla pracowników szpitali w województwie śląskim.

Partnerami akcji są operatorzy płatności Payment Technology Sp. z o.o. oraz BitBay Pay. Patronat medialny nad zbiórką objęły redakcje bitcoin.pl, Comparic24, FXMAG, BitHub oraz Cyfrowa Ekonomia. 

Każdy, kto chce dodatkowo wesprzeć akcję, może skontaktować się z giełdą pod adresem media@bitbay.net.

DO KOŃCA – 1 tydzień, 5 dni
CEL – 50 000,00 PLN

100 000 zł od giełdy BitBay

W dniu 17 marca 2020 roku zarząd giełdy BitBay przekazał 100 000 zł na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez Sp. z o.o. w Tychach. Rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia placówka ta została przekształcona w szpital zakaźny. Przekazane środki pochodziły z zysku wypracowanego przez giełdę w tym roku i zostaną przeznaczone na wyposażenie oddziałów zakaźnych oraz środki ochrony osobistej dla pracowników szpitala. Wraz z innymi przedsiębiorcami ze śląska BitBay planuje dalszą pomoc placówkom.

Wsparcie dla służby zdrowia

Fundacji TVS w tym trudnym okresie, wraz z BitBay, wspiera śląską służbę zdrowia.
Pieniądze z akcji zostaną wykorzystane do zakupu sprzętu medycznego, koniecznego do leczenia i ratowania zdrowia chorych na koronawirusa SARS-CoV-2 oraz środków sanitarnych chroniących lekarzy i pracowników medycznych.

Wpłaty na rzecz zbiórki możecie przesyłać na dedykowane adresy, dostępne we wszystkich kryptowalutach i tokenach, które obsługujemy na BitBay.

Każdy ma możliwość dołączenia do akcji, dlatego uruchomiona została możliwości przesyłania środków w złotówkach. Poniżej znajdziecie dane do wpłaty w PLN.

Numer rachunku bankowego: 91 1320 0019 1639 3802 2000 0003
Odbiorca: PAYMENT TECHNOLOGY SP. Z O.O.
Adres odbiorcy: al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Tytuł wpłaty: Fundacja TVS WALKA Z KORONAWIRUSEM

O zgromadzonej kwocie będziemy informować za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pokażmy, że kryptowaluty mają moc!

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut