Reklama

Quark

Zapraszamy na konferencję „Przyszłość nieruchomości” 8 października 2020 w Warszawie

Konferencja „Przyszłość nieruchomości” to wydarzenie skierowane do osób już inwestujących w nieruchomości, a także dla tych, którzy zastanawiają się nad formą dywersyfikacji swojego kapitału. Nie zabraknie również blockchaina i tokenizacji.

29 września 2020 | 08:08

Konferencja „Przyszłość nieruchomości” to wydarzenie skierowane do osób już inwestujących w nieruchomości, a także dla tych, którzy zastanawiają się nad formą dywersyfikacji swojego kapitału. Nie zabraknie również blockchaina i tokenizacji.

Podczas wydarzenia organizatorzy podzielą się wiedzą na temat inwestowania w obiekty położone na całym świecie za pomocą tokenizacji, omówią kierunki i trendy w inwestowaniu, a także opowiedzą o kilku ciekawych projektach.

Konferencja to ponad trzy godziny inspirujących wystąpień, pigułka wiedzy z zakresu bezpiecznych i efektywnych inwestycji, a także możliwość spotkania z doświadczonymi oraz uznanymi praktykami w dziedzinie nieruchomości i tokenizacji.

Pod koniec wydarzenia odbędzie się debata z ekspertami, podczas której uczestnicy dowiedzą się, co zmieni się w najbliższych latach w nieruchomościach i poznają trendy, na których będzie można zarobić.

Prelegentami będą:

Tomasz Stawiarzspecjalista ds. Inwestycji w Nieruchomości. Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmie Connect&Invest. Absolwent Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej Akademii w Krakowie. Pierwszą firmę zajmującą się nieruchomościami założył w roku 2009. Założył również i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną. Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Prowadzi także specjalistyczne szkolenia. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są wyprawy górskie jak też biegi z przeszkodami. Szczególnie w tej ostatniej dziedzinie odnosi wiele sukcesów.

Patryk Kempiński – przedsiębiorca, od 2016 roku związany z polskim rynkiem kryptowalut. Założyciel i prezes agencji marketingowej We Make It, łódzkiego kantoru wymiany kryptowalut Bitcoin w Łodzi oraz jednego z największych portali o tematyce kryptowalut i technologii blockchain w Polsce – Krypto Raport. Od 2018 roku pomaga spółkom w tokenizacji swoich projektów oraz pomysłów. Z wykształcenia konstruktor, prywatnie czynny inwestor na rynku kryptowalut. Brał czynny udział przy tworzeniu takich projektów jak: giełdy kryptowalut, zautomatyzowanej platformy do tokenizacji, blockchainowego projektu partnerskiego. W wolnych chwilach lubi wymyślać nowe rozwiązania i pomysły mające zastosowanie w branży blockchain oraz fintech.

Szymon Skrzypiec – przedsiębiorca, ostatnie 8 lat poświęcił pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce oraz tworzeniu własnych projektów biznesowych. Opiekował się 500 startupami w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości jako Growth Manager, a następnie objął stanowisko Partnera Zarządzającego. Jako prelegent występował na wykładach akademickich, szkoleniach i konferencjach o tematyce startupowej i biznesowej. Założyciel firmy działającej w branży nowoczesnych technologii i automatyki przemysłowej, która realizuje i wprowadza na rynek innowacyjne produkty technologiczne między innymi automaty vendingowe „Kebs&GO”. Od dwóch lat działa na rynku nieruchomości, poruszając się w obszarze obrotu mieszkaniami oraz budynkami, początkujący deweloper. Absolwent Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej oraz Szkoły Biznesu ASBIRO. Z zamiłowania do startupów oraz nowoczesnych technologii pracuje nad połączeniem swoich pasji poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań na rynku nieruchomości.

Konferencja odbędzie się 8 października 2020 r. w hotelu Mercure Centrum w Warszawie, start o godzinie 17.00.

Po konferencji osoby z biletami VIP zostaną zaproszone elegancką kolację dla inwestorów, która odbędzie się w luksusowym apartamentowcu przy ulicy Złotej 44 na 50. piętrze. Budynek został uznany za Najlepszą rezydencję w Unii Europejskiej w międzynarodowych konkursach.

Więcej informacji oraz bilety na stronie https://investo.tech/konferencja/

Reklama

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut