Reklama:

Quark

Partnerzy Serwisu:

Quark
Polskie Stowarzyszenie Bitcoin

Zapraszamy na Blockchain NeXt, największą taką konferencję w CEE

21 czerwca 2018 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie miała miejsce pierwsza edycja konferencji Blockchain NeXt.

6 czerwca 2018 | 17:23

21 czerwca 2018 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie miała miejsce pierwsza edycja konferencji Blockchain NeXt – poprzez serię konferencji pokażemy światowej publice jak zmiana pośredników zdecentralizowanymi sieciami zmieni sposób, w jaki tworzymy, zarabiamy i żyjemy – przeczytamy w komunikacie prasowym.

Celem konferencji ma być zwiększenie publicznej świadomości o efektach i korzyściach wynikających z implementacji technologii blockchain w różnych sektorach gospodarki a także w administracji rządowej, bankowości, edukacji i służbie zdrowia.

Blockchain NeXt to także ważne wydarzenie networkingowe, gdzie będzie można wymienić się pomysłami biznesowymi, nawiązać współpracę. Startupy będą mogły nawiązać kontakt z dużymi firmami i instytucjami publicznymi. Jest to także doskonała okazja dla inwestorów, którzy szukają okazji do inwestycji w innowacje.

W konferencji weźmie udział ponad 30 prelegentów i 800 uczestników. Szczegóły dotyczące agendy i prelegentów można znaleźć na stronie https://blockchainext.io/. Bilety można kupić w cenie od 47 do 247 euro.

Zdjęcie z nagłówka: https://blockchainext.io/

Reklama:

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut